صادقیان: در نتایج ضعیف ماشین‌سازی بازیکنان کمترین تقصیر را دارند/ خیلی‌ها نمی‌دانند چقدر سختی کشیدیم

صادقیان: در نتایج ضعیف ماشین‌سازی بازیکنان کمترین تقصیر را دارند/ خیلی‌ها نمی‌دانند چقدر سختی کشیدیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

سیروس صادقیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست تیمش در دربی تبریز گفت: این بازی همیشه جذابیت‌های خاص خودش را دارد و در تبریز هر کدام از دو تیم طرفداران خاص خودشان را دارند. هدف ما گرفتن امتیاز بود، ولی چند بازیکن را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نداشتیم و همین موضوع باعث شد تا در نهایت نتیجه را واگذار کنیم.

وی در واکنش به اینکه خیلی‌ها سقوط ماشین‌سازی را به لیگ دسته اول قطعی می‌دانند، خاطر نشان کرد: کار ما خیلی سخت شده است و نمی‌توانیم خودمان را گول بزنیم. با این حال در دیدارهای باقیمانده هم با بیشترین انگیزه به میدان خواهیم رفت تا ببینیم شرایط چگونه جلو می‌رود. متأسفانه از ابتدای این فصل مشکلات آغاز شد و از همان اول خیلی چیزها در تیم‌مان خوب پیش نرفت.

صادقیان در ادامه تصریح کرد: امسال تغییرات متعدد به تیم ما ضربه زد و نمی‌دانستیم بالاخره باید با چه شرایطی خودمان را با مربیان هماهنگ کنیم. مشکلات مالی هم که معمولاً وجود داشت و این در حالی است که مبلغ قراردادها بسیار پایین است. حداقل می‌توانستند پول‌های بازیکنان را سر موقع بدهند، ولی این کار هم انجام نشد. من در لیگ دسته اول، دوم و سوم هم بازی کرده‌ام، ولی باور کنید تا حالا اینقدر سختی نکشیدم.

مدافع میانی تیم فوتبال ماشین‌سازی در پایان اظهار داشت: شاید برخی، بازیکنان را در نتایج امسال مقصر بدانند، ولی ما کمترین تقصیر را داشتیم. متأسفانه شرایط طوری بود که ما در خیلی از بازی‌ها تمرکزمان را از دست دادیم و حیف شد که شرایط تیم به اینجا رسید.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *