شکوری: رقبای تیم ملی شرایط خوبی دارند اما ایران شایسته صعود است

شکوری: رقبای تیم ملی شرایط خوبی دارند اما ایران شایسته صعود است

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

هادی شکوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره دیدارهای آینده تیم ملی ایران در مقدماتی جام جهانی 2022 قطر اظهار داشت: تیم ملی در یکی از حساس‌ترین شرایط خود است و امیدوارم این موضوع روی کیفیت فنی بازیکنان تأثیر نگذارد. بازیکنان باکیفیتی داریم و امیدوارم شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که صعود کنیم، چون واقعاً شایسته صعود هستیم.

وی با اشاره به نتایج ضعیف تیم ملی در دور رفت بیان کرد: در دیدارهای قبلی دچار بدشانسی شدیم، اما بازیکنان باکیفیتی داریم و امیدوارم آنها به هماهنگی لازم برسند. نباید فراموش کنیم تیم‌های دیگر هم خود را به خوبی تقویت کردند و شرایط خوبی دارند. رقبا هم برای صعود می‌آیند و شرایط حساس و سختی برای صعود داریم.

«ما قبلاً این شرایط حساس را تجربه کرده‌ایم و عملکرد موفقیت‌آمیزی هم داشتیم.»، مدافع پیشین تیم ملی ایران ضمن بیان این جمله تصریح کرد: شاید شما چند بازیکن باکیفیت داشته باشید، اما کیفیت آنها در روز مسابقه اهمیت دارد. طارمی و آزمون شرایط فنی و بدنی خوبی دارند، اما اگر خدای ناکرده روز بازی روز آنها نباشد، به مشکل می‌خوریم.

تیم ملی فوتبال ایران , جام جهانی 2022 قطر ,

شکوری در مورد عدم تدارک اردوها و دیدارهای دوستانه مناسب برای تیم ملی ایران به تسنیم گفت: بضاعت ما از لحاظ سیاسی و اقتصادی همین است و باید به این شرایط بسنده کنیم. امیدوارم بازیکنان ما مثل همیشه غیرت کنند و خدا هم به ما نظر کند تا تیم ملی، مردم را در این شرایط سخت کشور خوشحال کند.

«آیا بهتر نبود به جای برگزاری دیدارهای پُرحاشیه لیگ برتر، تمرینات تیم ملی برگزار می‌شد تا بازیکنان به هماهنگی برسند و درگیری ذهنی نداشته باشند؟»، وی در پاسخ به این پرسش خاطرنشان کرد: مدیران فدراسیون متعهد به برگزاری مسابقات هستند و تیم‌ها در صورت تعطیلی لیگ اعتراض می‌کردند. شاید کیفیت لیگ، تیم‌ها و بازیکنان با این شرایط پایین می‌آمد و تعطیلات طولانی می‌شد. الان باید امیدوار باشیم بازیکنان در روز مسابقه، کیفیت لازم را داشته باشند و این به موضوع روانی تیم مرتبط است.

مدافع پیشین تیم ملی ایران در مورد اضافه شدن کریم باقری به کادر فنی این تیم اظهار داشت: آقا کریم، بزرگ فوتبال ما بوده و حضور او می‌تواند از لحاظ روانی به تیم ملی کمک کند. تجارب سرشار بین‌المللی او می‌تواند بازیکنان را در شرایط خوبی قرار دهد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *