شکست «شیک» اسکاتلند در خانه/ چک گام اول را محکم برداشت

شکست «شیک» اسکاتلند در خانه/ چک گام اول را محکم برداشت

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در اولین دیدار از چهارمین روز مسابقات یورو 2020، تیم‌های ملی فوتبال اسکاتلند و جمهوری چک از ساعت 17:30 امروز (دوشنبه – به وقت تهران) از گروه D به مصاف هم رفتند. این بازی که در ورزشگاه همپدن پارک واقع در شهر گلاسکو برگزار شد در نهایت روی درخشش فوق‌العاده «پاتریک شیک» مهاجم چک با برتری 2 بر صفر شاگردان یاروسلاو شیلهاوی به پایان رسید.

جمهوری چک که در نیمه اول با گل دقیقه 42 پاتریک شیک از میزبان خود پیش افتاده بود، نیمه دوم را هم عالی شروع کرد و در دقیقه 47 توسط همین مهاجم 25 ساله و ولادیمیر داریدا دو موقعیت جدی را روی دروازه اسکاتلند خلق کرد که هر دو موقعیت را مارشال دفع کرد. یک دقیقه بعد اسکاتلند با فشار به حریف تا آستانه به ثمر رساندن گل تساوی پیش رفت، اما توپی که مدافع حریف ناقص دفع کرد به تیر خورد و راه به جایی نبرد.

جمهوری چک اما در دقیقه 52 بار دیگر مزد بازی منطقی خود را گرفت و پاتریک شیک که جلو آمدن دروازه‌بان اسکاتلند از دروازه‌اش را دیده بود، از میانه میدان توپ را از بالای سر او به تور دروازه چسباند تا خودش و جمهوری چک را دو گله کند.

در دقیقه 66 لیندون دایکز در محوطه جریمه صاحب موقعیت خیلی خوبی شد که توماس واچلیک دروازه‌بان چک با پا توپ را از فاصله نزدیک دفع کرد و مانع فرو ریختن دروازه‌اش شد. در ادامه هم حملات دو تیم راه به جایی نبرد و بازی با برتری 2 بر صفر جمهوری چک پایان یافت.

شاگردان یاروسلاو شیلهاوی با این برد 3 امتیازی شدند و صدر جدول گروه D را در اختیار دارند. مردان استیو کلارک هم بدون امتیاز در قعر جدول جای دارند.

دانیل شیبرت داور آلمانی در این بازی هیچ کارتی از جیبش خارج نکرد.

امشب همچنین از گروه E دو بازی برگزار می‌شود که ابتدا از ساعت 20:30 تیم‌های لهستان و اسلواکی در ورزشگاه کرستوفسکی (ورزشگاه زنیت) مقابل هم صف‌آرایی می‌کنند و سپس از ساعت 23:30 اسپانیا در ورزشگاه دلا کارتوخا واقع در شهر سویل پذیرای سوئد خواهد بود.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *