شکایت باشگاه پدیده از داور بازی با استقلال

شکایت باشگاه پدیده از داور بازی با استقلال

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم پدیده خراسان اعلام کرد: «در پی اشتباهات متعدد کمیل غلامی، داور بازی پدیده و استقلال در ورزشگاه آزادی که مورد تایید تمامی کارشناسان داوری نیز قرار گرفته است، باشگاه پدیده طی شکوائیه‌ای رسمی از او شکایت کرد. در نامه باشگاه پدیده به فدراسیون فوتبال به تمام موارد و اشتباهات محرز داور این مسابقه که نشان می‌داد از تجربه ناکافی برخوردار است، خصوصا در صحنه پنالتی اشاره شده و رسیدگی به حقوق ضایع شده و برخورد قاطع با داور این بازی ذکر شده است.

در بخشی از نامه اعتراضی باشگاه پدیده خراسان آمده است: با احترام به جامعه داوری فوتبال، اما مشخص نیست نوار اشتباهات برخی داوران کم تجربه و حتی بی تجربه چه زمانی می‌خواهد به پایان برسد، آن هم در روزهایی که متاسفانه با انتخاب این چنین داورانی در بازی‌های حساسی که تیم‌های بحران زده پایتخت‌نشین  یک سمت ماجرا هستند، چنین اشتباهاتی علامت سوالات زیادی را تداعی می‌کند.

این در شرایطی است که تیم‌های شهرستانی گویا حامی در فدراسیون ندارند و به نظر می‌رسد همه ارکان فدراسیون برای چند تیم خاص و خروج آنها از بحران تصمیم‌گیری می‌کنند.

با این حال اعتقاد داریم  فدراسیون باید تمام تلاش خود را برای کاهش اشتباهات داوری انجام دهد، زیرا پس از اشتباه آنها عذر خواهی داوران و مسئولان فدارسیون دردی از ما و هوادارانمان را دوا نخواهد کرد.»

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *