شهرداری آستارا و نود ارومیه جریمه شدند

شهرداری آستارا و نود ارومیه جریمه شدند

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت رسمی فدراسیون فوتبال حکم کمیته انضباطی درباره دیدار تیم‌های شهرداری آستارا و نود ارومیه را منتشر کرد که به شرح زیر است:

دیدار تیم‌های شهرداری آستارا و نود ارومیه از سری رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور، روز 18 اردیبهشت ماه برگزار شد که از سوی فرهاد خالقی سرپرست تیم شهرداری آستارا تخلفاتی مبنی بر رفتار غیرورزشی رخ داد. وی به همین خاطر به توبیخ کتبی محکوم شد که این رأی قطعی است.

* یاشین سزاوار بازیکن ذخیره تیم شهرداری آستارا به دلیل بدرفتاری نسبت به مقام رسمی و بازیکن تیم حریف، به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 60 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قابل تجدیدنظر است.

* حسن مصطفی‌زاده تدارکات تیم نود ارومیه به دلیل بدرفتاری نسبت به بازیکن تیم مقابل، یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 20 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قطعی است.

* محمدرضا بهروزی تدارکات تیم شهرداری آستارا نیز به دلیل بدرفتاری به مقامات رسمی مسابقه، یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قطعی است.

* حامد وحیدی تدارکات تیم شهرداری آستارا به دلیل بدرفتاری نسبت به مقامات رسمی مسابقه، به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قطعی است.

تیم نود ارومیه به دلیل سوءرفتار تیمی باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قطعی است.

تیم شهرداری آستارا نیز به دلیل سوءرفتار تیمی به پرداخت مبلغ 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قطعی است.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *