شاکری: استقلال تیم پرقدرتی است اما ما دنبال برد هستیم/ قلعه‌نویی گل‌گهر را متحول کرد

شاکری: استقلال تیم پرقدرتی است اما ما دنبال برد هستیم/ قلعه‌نویی گل‌گهر را متحول کرد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

یونس شاکری مهاجم گل‌گهر سیرجان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت گل‌گهر و روند تمرینات این تیم در تعطیلات لیگ برتر، گفت: خوشبختانه تیم ما وضعیت خوبی دارد و جدا از تمرینات منظمی که پشت سر گذاشتیم چهار بازی دوستانه هم انجام دادیم. یک اردو هم در مشهد برگزار کردیم و خدا را شکر بازیکنان از لحاظ روحی و جسمی در شرایط خوبی قرار دارند.

وی در مورد تقابل با استقلال در شروع مجدد مسابقات لیگ برتر تصریح کرد:‌ طبیعتاً بازی سختی در پیش خواهیم داشت و استقلال تیم بسیار پرقدرتی است. خیلی‌ها تصور می‌کردند این تیم به دلیل برخی مشکلات و حاشیه‌ها در بازی با پدیده با مشکل مواجه می‌شود، اما دیدید که استقلال سه امتیاز را گرفت. این نشان می‌دهد در زمین مسابقه همه چیز فراموش می‌شود.

شاکری در پاسخ به این پرسش که آیا آنها مقابل استقلال برای حداقل امتیاز بازی خواهند کرد، اظهار داشت: ما در هر بازی به برد فکر می‌کند و فرقی نمی‌کند برابر کدام تیم قرار بگیریم. تفکرات امیر قلعه‌نویی طوری است که تیمش را فقط برای برد ارنج می‌کند. ما می‌دانیم استقلال تیم پرقدرتی است، اما مطمئناً هدفی جز برد نخواهیم داشت.

مهاجم تیم فوتبال گل‌گهر راجع به شانس گل‌گهر برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا، تصریح کرد: ما بازی به بازی جلو می‌رویم و در لیگ برتر و جام حذفی موقعیت خوبی داریم. مطمئناً شانس خودمان را برای گرفتن سهمیه امتحان می‌کنیم، ولی مسئله مهم این است که باید خوب نتیجه بگیریم و کمترین اشتباه را داشته باشیم.

شاکری درباره تمدید قرارداد با قلعه‌نویی به مدت دو سال دیگر یادآور شد: همه می‌دانند که گل‌گهر چه شرایطی داشت و امسال چه پیشرفتی کرده است. قلعه‌نویی با حضور در گل‌گهر این تیم را متحول کرد و مطمئناً تمدید قرارداد قلعه‌نویی اتفاق خوبی خواهد بود و من مطمئناً که تیم ما با امیرقلعه‌نویی همیشه در اوج خواهد بود.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *