سینگ: بابت عملی نشدن برخی وعده‌‌ها دلخور هستم/ لیاقت گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان را داریم

سینگ: بابت عملی نشدن برخی وعده‌‌ها دلخور هستم/ لیاقت گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان را داریم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

امید سینگ در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط فعلی آلومینیوم اراک گفت: تیم ما وضعیت خوبی دارد و به تهران آمده‌ایم تا روز شنبه برابر فولاد به میدان برویم. ما با سپاهان هم در اصفهان بازی خواهیم کرد و قطعا این بازی‌های دوستانه کمک خواهد کرد تا لیگ را با شرایط بهتری ادامه دهیم.

وی در ارتباط با شانس آلومینیوم اراک برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: در لیگ برتر که موقعیت خوبی در جدول داریم و در جام حذفی هم مثل بقیه تیم‌ها چشم به قهرمانی داریم. کار سخت است ولی تیم ما از لحاظ فنی و تاکتیکی در شرایط خوبی به سر می‌برد و با این تیم، لیاقت گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را داریم. بازیکنان 70 تا 80 درصد با تفکرات منصوریان هماهنگ شده‌اند و حتی می‌توانیم بهتر از این هم فوتبال بازی کنیم. تمام هدف ما این است که از طریق یکی از دو جام سهمیه بگیریم تا هواداران آلومینیوم و مردم اراک را خوشحال کنیم.

سینگ در قسمت دیگری از حرف‌هایش در خصوص اقدام باشگاه آلومینیوم برای تمدید قراردادهای بازیکنان، تصریح کرد: آقای منصوریان درخواست کرده که اکثر بازیکنان حفظ شوند و طبیعتا باشگاه با بازیکنان در این زمینه مذاکره خواهد کرد. قطعا هدف باشگاه و کادر فنی این است که یک تیم قوی برای فصل بعد شکل بگیرد. 

وینگر آلومینیوم در پاسخ به این پرسش که «آیا قرار است فصل بعد هم در این تیم بماند؟» خاطرنشان کرد: من باید از زحمات آقایان عباسی، دارابی و رضایی تشکر کنم و آنها در زمین پرداختی‌ها، پاداش‌ها، امکانات و … برای تیم کم نگذاشتند. واقعیت این است که در ابتدای فصل یک سری قول‌ها به من داده شد که تا الان عملی نشده و بابت این موضوع دلخور هستم. من آلومینیوم و مردم اراک را دوست دارم و به حضور در این تیم عادت کرده‌ام، جدایی از آلومینیوم سخت است ولی همانطور که گفتم برخی قول‌ها داده شد که متاسفانه عملی نشده است. نمی‌دانم برای فصل بعد چه اتفاقاتی رخ خواهد داد ولی این را بگویم که تا پایان این فصل با آلومینیوم قرارداد دارم و تلاش می‌کنم تا در بازی‌های باقی مانده طوری بازی کنم که هواداران راضی شوند. امیدوارم در پایان فصل هر اتفاقی رخ می‌دهد برای من و تیم خیر باشد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *