سوسا: مقابل اسپانیا، ضعفی که در بازی قبلی‌مان داشتیم را برطرف کردیم

سوسا: مقابل اسپانیا، ضعفی که در بازی قبلی‌مان داشتیم را برطرف کردیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی لهستان در دومین بازی‌اش در یورو 2020 هم موفق به کسب پیروزی نشد اما برای سرمربی این تیم پائولو سوسا همین که مردانش توانستند حریفی پرآوازه مانند اسپانیا را متوقف کنند و اولین امتیاز‌شان در این تورنمنت را کسب کنند، رضایت‌بخش بود.

سرمربی پرتغالی لهستان در پایان بازی گفت: من پیش‌بینی کرده بودم که بازی اینگونه پیش برود. بدون شک ما در این بازی مشکلاتی داشتیم چون اسپانیا تیمی است که بازیکنانش وقتی پا به توپ شوند، بسیار خطرناک می‌شوند. سیستم بازی این تیم به گونه‌ای است که با حرکاتش می‌تواند فضاهایی را برای ارسال توپ‌های بلند خالی کند. در نیمه اول بازی ما انسجام بسیار پایینی داشت اما در همان مقطع هم ما توانستیم حریف را پرس کنیم و دو موقعیت خطرناک گلزنی بسازیم.

سوسا افزود: در نیمه دوم عملکرد ما بهتر شد چون جسورانه‌تر بازی کردیم. حریف را تحت فشار گذاشتیم و در نهایت هم به گل رسیدیم. در این بازی ما ضعفی که عملکردمان در بازی قبلی برابر اسلواکی داشت را برطرف کردیم و با انگیزه‌ای مناسب پا به پای حریف جنگیدیم. در بازی آخرمان (برابر سوئد) باید از اولین دقیقه جسورانه بازی کنیم نه از نیمه دوم و در آن صورت همه چیز روبه راه خواهد شد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *