سوالات مسئولان مجوز حرفه‌ای AFC از سازمان لیگ ایران در وبینار آنلاین

سوالات مسئولان مجوز حرفه‌ای AFC از سازمان لیگ ایران در وبینار آنلاین

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، جلسه وبینار آنلاین سهیل مهدی، مسئول مجوز حرفه‌ای ایران با مسئولان این کمیته در کنفدراسیون فوتبال آسیا در تاریخ جمعه چهاردهم خرداد ماه ساعت 10:30 صبح به وقت ایران برقرار شد. اهداف این جلسه انجام هماهنگی‌های لازم و اطمینان از رسیدگی به روند پیشرفت مجوز حرفه‌ای ایران  برای فصل آینده است:

از سوی مسئولان کمیته صدور مجوز، سوالاتی طرح و سهیل مهدی از ایران در این رابطه پاسخ‌های  لازم را ارائه دادند.

1-  برنامه زمانبندی مجوز حرفه‌ای به چه صورت بوده و قرار است دقیقا از چه تاریخی آغاز شود؟

*بنا به تقویم موجود و برنامه‌ریزی که از قبل بوده، برنامه مجوز حرفه‌ای ایران از دهه اول تیرماه آغاز می‌شود.

2-  در رابطه با آیین‌نامه جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا که الزامات آن نسبت به سال گذشته بیشتر شده است، سوالاتی مطرح کردید و  ضروری است هر چه سریع‌تر آیین‌نامه جدید بومی سازی و تحویل باشگاههای شود.

3-  همچنین کنفدراسیون فوتبال آسیا اصرار وافر و کاملی در رابطه با کنترل عدم بدهی باشگاه‌ها (نسبت به کادر فنی و بازیکنان) داشت که باید در سامانه CLAS ثبت شده باشد و این امر به صورت آنلاین توسط ایشان کنترل می‌شود. این امر به این صورت است که تمامی آرا داخلی و بین المللی به اضافه شکایت بازیکنان ثبت شده در کمیته صدور مجوز  در سامانه ثبت و  تمامی بدهی‌های کادر فنی بازیکنان به اضافه اسناد پرداختنی در آن اظهار شده و سررسید تاریخ‌ها در آن درج می‌شود.

4-  همچنین اصرار بر این بود که نسبت به آموزش باشگاه‌ها در قالب وبینار نکاتی را به ایشان انتقال داده شود.

5- همچنین در خصوص تعداد کارشناسان تخصصی حاضر در کمیته صدور مجوز و اعضای کمیته بدوی و استیناف نیز سوالاتی طرح شد که قرار است متعاقباً این اسامی اعلام شود.

6-  در نهایت جلسه با آخرین سوال به اتمام رسید که آیا ایران در رابطه با مجوز ملی بانوان و آقایان در سایر لیگ‌ها نیز اقداماتی را دارد که پاسخ مثبت و ضرورت انجام این امر، مقرر شد که ایران برنامه مدون خود را تدوین و ارسال کند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *