سنسی اردوی ایتالیا را ترک کرد و جای خود را به هافبک آتالانتا داد

سنسی اردوی ایتالیا را ترک کرد و جای خود را به هافبک آتالانتا داد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، متئو پسینا هافبک تیم فوتبال آتالانتا به اردوی تیم ملی ایتالیا فراخوانده شد تا جای استفانو سنسی هافبک مصدوم تیم فوتبال اینتر را در فهرست 26 نفر آتزوری برای حضور در رقابت‌های یورو 2020 بگیرد.

روبرتو مانچینی سرمربی تیم ملی ایتالیا با وجود مصدومیت سنسی، به امید آماده شدن این بازیکن جوان قبل از شرکت در جام ملت‌های اروپا او را فراخواند که این تصمیم او با انتقاداتی هم همراه شد. او اما در نهایت تصمیم گرفت که ریسک نکند و بازیکنی آماده‌تر را با خود به یورو ببرد و به همین دلیل هم سنسی را از فهرست 26 نفره نهایی تیم خط زد و پسینا را دعوت کرد.

تیم‌های ملی راه‌یافته به یورو 2020 اگرچه می‌بایست یک هفته پیش لیست نهایی بازیکنان خود را به یوفا اعلام می‌کردند اما این امکان را دارند که تا دو روز دیگر آن دسته از بازیکنانی که به دلیل مصدومیت از دست می‌دهند را با بازیکنانی جدید جایگزین کنند. به این ترتیب پسینای 24 ساله که پیش از این 5 بازی ملی هم برای ایتالیایی‌ها انجام داده، برای اولین بار فرصت حضور در یک تورنمنت بزرگ ملی را به دست آورد. او یکی از بازیکنانی بود که در پیروزی 7 بر صفر ایتالیا مقابل سن‌مارینو در دیدار دوستانه اخیر دو تیم برای تیم تحت هدایت روبرتو مانچینی به میدان رفتن و گل‌های پنجم و هفتم تیمش را هم به ثمر رساند.

نخستین بازی ایتالیا در یورو 2020، سه روز دیگر (جمعه) مقابل ترکیه در دیدار افتتاحیه رقابت‌ها خواهد بود و پس از آن آتزوری باید دو بازی خانگی دیگر هم برابر تیم‌های ملی سوئیس و ولز انجام دهد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *