سلطانی مهر: نباید کار ذوب‌آهن به اینجا می‌کشید/ یک درصد به سقوط فکر نمی‌کنیم

سلطانی مهر: نباید کار ذوب‌آهن به اینجا می‌کشید/ یک درصد به سقوط فکر نمی‌کنیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

محمد سلطانی‌مهر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط ذوب‌آهن در آستانه شروع مجدد لیگ برتر گفت: وضعیت تیم ما خوب است و در تعطیلی مسابقات لیگ برتر چند بازی دوستانه انجام دادیم تا هماهنگ‌تر شویم. تمرینات تاکتیکی خوبی را هم زیر نظر مجتبی حسینی انجام دادیم و تمام هدف‌مان این است که در هفت بازی پایانی بیشترین امتیاز ممکن را بگیریم. این درست است که موقعیت سختی در پایین جدول داریم، ولی یک درصد هم به سقوط فکر نمی‌کنیم، چون می‌خواهیم با کسب چند نتیجه خوب چند پله در جدول صعود کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا ذوب‌آهن در لیگ امسال نتایج خوبی نگرفت، تصریح کرد: ما از لحاظ فنی و نوع فوتبالی که ارائه کردیم، شایسته این بودیم که جایگاه بهتری داشته باشیم. متأسفانه اشتباهات داوری در خیلی از مسابقات ضربه‌های جبران ناپذیری به تیم ما زد و هنگامی که به خاطر این اشتباهات نتیجه نمی‌گرفتیم ناخودآگاه فشار زیادی روی تیم ایجاد می‌شد. البته خودمان هم اشتباهاتی داشتیم، ولی واقعاً اشتباهات داوری در تیم ما تأثیر منفی گذاشت. اگر آن اشتباهات نبود شک نکنید الان جزو تیم‌های بالانشین بودیم. من معتقدم کار ذوب‌آهن در این فصل نباید به اینجا می‌کشید و ما باید در رتبه‌های بالاتری قرار می‌گرفتیم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در مورد بازی بعدی تیمش مقابل آلومینیوم اراک خاطر نشان کرد: ما در لیگ برتر بازی آسان نداریم. این درست است که چند بازی سخت با پرسپولیس، استقلال و گل‌گهر داشتیم، ولی دیگر تیم‌ها هم ضعیف نیستند. آلومینیوم نیز جزو تیم‌های خوب لیگ برتر محسوب می‌شود. با این حال هدف ما این است که بازی را ببریم و امیدوارم ضمن انجام دادن یک بازی خوب در نهایت سه امتیاز را بگیریم.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *