سرمربی چک: عملکرد بازیکنانم مرا غافلگیر کرد/ پنالتی زدن شیک با صورت خونی یک استثنا بود

سرمربی چک: عملکرد بازیکنانم مرا غافلگیر کرد/ پنالتی زدن شیک با صورت خونی یک استثنا بود

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی جمهوری چک در دومین دیدارش در رقابت‌های یورو 2020 موفق شد حریف پرستاره خود کرواسی را در ورزشگاه همپدن پارک شهر گلاسکو با تساوی یک – یک متوقف کند و با چهار امتیاز در صدر جدول گروه D‌ قرار گرفت تا شرایط خوبی برای صعود به مرحله بعدی داشته باشد. چکی‌ها نیمه اول این بازی را با گلزنی پاتریک شیک از روی نقطه پنالتی به سود خود به پایان رساندند، اما با گلی که در ابتدای نیمه دوم دریافت کردند، در نهایت به تساوی رضایت دادند.

یاروسلاو سیلهاوی سرمربی تیم ملی جمهوری چک پس از این بازی به سایت اینترنتی رقابت‌ها گفت: من باید اعتراف کنم که از عملکرد و میزان تملک توپ بازیکنانم در نیمه اول غافلگیر شدم، همچنین از اینکه حریف از خط حمله‌اش ما را پرس نکرد و اجازه داد که بازی کنیم. ما موقعیت‌های نصف و نیمه‌ای داشتیم و در نهایت از روی نقطه پنالتی گل زدیم. در نهایت بازی سختی را پشت سر گذاشتیم که انرژی زیادی از ما گرفت. می‌توانستیم سه امتیاز را هم بگیریم، اما باید از این مساوی هم راضی باشیم.

پاتریک شیک در حالی گل نخست بازی را به ثمر رساند که به خاطر ضربه‌ای که به صورتش وارد آمده بود، بینی‌اش دچار خونریزی شده بود و خونریزی‌ آن هم بند نمی‌آمد. او در نهایت در حالی که همچنان از بینی‌اش خون می‌آمد و صورتش هم خونی بود پشت ضربه پنالتی ایستاد.

سیلهاوی درباره این اتفاق هم گفت: من معمولاً به بازیکنان مصدوم اجازه نمی‌دهم پنالتی بزنم، اما این مورد یک استثنا بود. وقتی دیدم که پاتریک شیک چقدر انگیزه دارد که پنالتی را خودش بزند، اجازه دادم که این کار را انجام دهد. هم‌تیمی‌های او داشتند بر سر مدیر تدارکات تیم فریاد می‌زدند که یک پیراهن تمیز برای پاتریک ببرد، چون او می‌خواست پنالتی را خودش بزند. من هم مطمئن بودم که او پنالتی را گل می‌کند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *