سرمربی ولز: شکست مقابل ایتالیا برای ما مانند برد بود

سرمربی ولز: شکست مقابل ایتالیا برای ما مانند برد بود

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی ولز با وجود شکست یک بر صفر مقابل ایتالیا در دور پایانی بازی‌های گروه A یورو 2020، از عملکرد شاگردانش مقابل آتزوری دفاع کرد. ولزی‌ها اگرچه تن به شکست دادند، به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به سوئیس در رده دوم باقی ماندند و این همان هدفی بود که راب پیچ، سرمربی آنها از تحقق آن ابراز خرسندی کرد.

پیچ پس از بازی گفت: برنامه ما این بازی که نگذاریم بازی در زمین باز شود. می‌خواستیم بازی فقط در یک سوم دفاعی دو تیم در جریان باشد. این هم به خاطر آن بود که نمی‌خواستیم دو یا سه گل بخوریم و در عین حال امیدوار بودیم که سه بازیکن هجومی‌مان هم در ضدحملات به ایتالیا ضربه بزنند.

سرمربی ولز افزود: وقتی 10 نفره شدیم (اخراج آمپادو در دقیقه 55) کارمان سخت‌ترین شد اما باز هم در دفاع خوب کار کردیم. باختیم اما هدف صعود بود که محقق شد. این باخت برای ما مانند یک پیروزی بود چون تیم دوم گروه شدیم. می‌دانستیم مقابل ایتالیا کار بسیار سختی در پیش داریم و گاهی اوقات مجبور خواهیم شد که در لاک دفاعی فرو برویم. بازی کردن مقابل ایتالیا با 11 بازیکن هم سخت است چه برسد با 10 بازیکن. به همین دلیل باید از بازیکنانم قدردانی کنم، هرچند هرچه در تمجید از آنها بگویم باز هم کم گفته‌ام. من به آنها افتخار می‌کنم.

تیم ملی ولز در مرحله یک هشتم نهایی یورو به مصاف تیم دوم گروه B خواهد رفت.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *