سرمربی هنگ‌کنگ: به پیروزی مقابل ایران خوش‌بین بودیم، اما آنها خطرناک بودند/ نمی‌خواهیم بازنده باشیم

سرمربی هنگ‌کنگ: به پیروزی مقابل ایران خوش‌بین بودیم، اما آنها خطرناک بودند/ نمی‌خواهیم بازنده باشیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، میکسو پاتلاینن سرمربی تیم ملی فوتبال هنگ‌کنگ درباره دیدار تیمش مقابل ایران گفت: بازی سختی بود. تیم ایران تیم باکیفیتی است و نمایش خوبی را از خود به جای گذاشت. این تیم بسیار خطرناک ظاهر شد. ما خوش‌بین بودیم که پیروز شویم. می‌خواستیم تلاش‌های تیم ایران را خنثی کنیم، اما سه گل دریافت کردیم. سعی کردیم از فرصت‌های خود استفاده کنیم و توانستیم یک گل به ثمر برسانیم، اما تیم ایران گل‌های بیشتری زد و ما نتوانستیم پیروز شویم.

وی در پاسخ به وضعیت زمین چمن گفت: چمن زمین قدری بلند بود و توپ جلو نمی‌رفت. بازیکنان مشکل داشتند. توپ و زمین مسابقه سفت بود، اما تیم ایران بسیار عالی ظاهر شد و از بازیکنان  و مربی خوبی بهره می‌برد. این تیم از نظر تکنیک خوب و بسیار سرعتی است و برای هر تیمی می‌تواند مشکل ایجاد کند.

سرمربی تیم هنگ‌کنگ  خاطرنشان کرد: تیم ایران را آنالیز کرده بودیم، اما نیمه اول از زاویه بسته گل دریافت کردیم. آنها در محوطه جریمه خوب ظاهر شدند و به گل رسیدند. این تیم بسیار عالی است و ما را تحت فشار قرار داد و باید گفت بسیار شایسته هستند.

پاتلاینن گفت: ما در بازی‌های آتی قصد باخت نداریم و نمی‌خواهیم بازنده باشیم. همیشه بازی می‌کنیم که بازنده نباشیم و این به ما فرصت می‌دهد که بهترین عملکرد را داشته باشیم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *