سرمربی دانمارک: بازگشت بازیکنانم بعد از حادثه اریکسن تحسین‌برانگیز بود

سرمربی دانمارک: بازگشت بازیکنانم بعد از حادثه اریکسن تحسین‌برانگیز بود

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کاسپر هیولماند سرمربی تیم ملی دانمارک بعد از دو تلاش نافرجام سرانجام اولین بردش را در یورو 2020 کسب کرد. بعد از شکست غیرمنتظره در بازی دور نخست مرحله گروهی که ایست قلبی کریستین اریکسن در آن دانمارکی‌ها را شوکه کرد و بعد از باخت به بلژیک در دیداری که از حریف پرستاره‌شان پیش افتاده بودند، تیم منطقه اسکاندیناوی با پیروزی 4 بر یک مقابل روسیه عقده‌گشایی کرد تا با لطف گل‌های پرشمارش در این بازی، با تفاضل گل بهتر نسبت به روسیه و فنلاند به‌عنوان تیم دوم گروه B به مرحله بعدی راه پیدا کند.

کاسپر هیولماند پس از این بازی به ضربه روحی که مردانش در مسابقه اول خوردند اشاره داشت و گفت: اگر اینجا افرادی به خاطر این موفقیت ما برای صعود به مرحله بعدی شایسته تمجید باشند، قطعاً آن افراد بازیکنان تیمم هستند. خود من هم نمی‌توانم تصور کنم که آنها چطور توانستند از اتفاقاتی که برای‌شان رخ داد، گذر کنند و موفق شدند به مرحله بعدی برسند. پس این آنها هستند که باید مورد تحسین قرار بگیرند.

هیولماند افزود: ما به مرحله بعدی راه یافته‌ایم اما انگار که کارمان در این رقابت‌ها تازه شروع شده است. بازیکنان من واقعاً قوی هستند. اما من نه فقط از آنها بلکه از تمام مردمی که امشب در ورزشگاه به ما روحیه دادند، تشکر می‌کنم. آنها نسبت به تمام اعضای تیم ما محبت دارند و با تشویق‌های‌شان انرژی بازیکنان ما را دوچندان کردند.

بازی بعدی تیم ملی دانمارک در یورو برابر ولز است که شنبه هفته آینده در شهر آمستردام هلند برگزار می‌شود.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *