سرمربی بحرین: قدرت لازم را نداشتیم/ صعود بحرین بسیار سخت شد

سرمربی بحرین: قدرت لازم را نداشتیم/ صعود بحرین بسیار سخت شد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه الایام بحرین، هولیو سوزا درباره شکست 3 بر صفر تیم ملی فوتبال بحرین برابر ایران در چارچوب دیدارهای گروه C انتخابی جام جهانی 2022 گفت: بازیکنان بحرین قدرت مطلوب و موردانتظارمان را نداشتند. هرچند در نیمه نخست بازی با فشار آوردن روی حریف توانستیم موقعیت‌هایی را هم به دست آوریم اما در نیمه دوم قادر به ادامه عملکردمان نبودیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال بحرین ادامه داد: بازیکنان بحرین نتوانستند در نیمه دوم بازی با ایران ریتم بازی را حفظ کنند. دیگر آن قدرت و بازدهی که برای رویارویی با حریفان قدرتمند تکیه کرده بودیم را نداشتیم. نقطه قوت ایران بازی در عمق بود و ما باید قدرتمندتر شویم تا چنین فضایی را به حریف ندهیم. به ویژه اینکه ایران بازیکنان با کیفیتی از جمله سردار آزمون را داشت. او یکی از بهترین بازیکنان لیگ برتر روسیه است. مهدی طارمی، بازیکن پورتو و زننده بهترین گل فصل اخیر لیگ قهرمانان اروپا یکی از بازیکنان خوب ایران است. ما قدرت کافی را برای بستن فضاها و گرفتن فرصت از این بازیکنان را نداشتیم.

سوزا درباره شانس بحرین برای صعود از گروه C اظهار داشت: سرنوشت صعود بحرین بسیار سخت شده است و باید منتظر نتایج بازی‌های دیگر گروه‌ها باشیم. برخی از این‌ تیم‌ها برای صعود منتظر معجزه‌ای هستند تا همچنان صلاحیت ادامه رقابت در انتخابی جام جهانی 2022 را پیدا کنند. در شرایط کنونی با حفظ اعتماد به نفس و روحیه بازیکنان باید حداقل به امتیاز 15 با کسب پیروزی در بازی بعدی برسیم. ناامیدی که در تیم ملی فوتبال بحرین با آن مواجه شدیم پایان کار نیست و باید به کارمان ادامه دهیم. ما در گروه‌مان با 2 تیم بزرگ بازی کردیم و همه فکر می‌کردند رقابت فقط به ایران و عراق محدود خواهد شد. ما توانستیم با آنها رقابت کنیم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *