سرمربی الزورا: شرایط برای صعود عراق فراهم است

سرمربی الزورا: شرایط برای صعود عراق فراهم است

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، راضی شنیسل که از مربیان باتجربه و شاخص فوتبال عراق محسوب می‌شود، در مورد شرایط تیم ملی فوتبال عراق اظهار داشت: تیم ملی عراق شرایط لازم برای صعود به مرحله بعدی رقابت‌ها را دارد. بعضی از بازیکنان ما در مسابقات تدارکاتی در حد انتظار ظاهر نشدند، اما در بازی‌های رسمی شرایط بهتری خواهند داشت و به این مسئله در تجربه‌های قبلی هم عادت کرده‌ایم.

سرمربی الزوراء اضافه کرد: لازم است همه ما به سلیقه و انتخاب کاتانتس احترام بگذاریم. اردوی بصره برای تیم ملی بسیار مفید بود با این وجود اگر بازیکنان الشرطه هم در این اردو حضور داشتند می‌توانست بیشتر به تیم ما کمک کند. تیم ما باید با اراده قوی وارد این سه مسابقه حساس شود. البته به اعتقاد من شرایط برای صعود فراهم است و بعد از آن باید به فکر موفقیت در مرحله بعدی رقابت‌ها باشیم، چرا که به مراتب کار سخت‌تری در پیش داریم.

شنیسل همچنین خاطر نشان کرد: به اعتقاد من انصراف کره شمالی از مسابقات تأثیر چندانی روی رقابت‌های گروه سوم نخواهد داشت. پیروزی در دو بازی حساس مقابل کامبوج و هنگ‌کنگ می‌تواند تا حد زیادی ما را به مرحله نهایی دور مقدماتی مسابقات نزدیک کند و باید تلاش کنیم به‌عنوان تیم اول گروه‌مان به مرحله بعد برسیم.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *