سرمربی اتریش: پیروزی حق تیم ما بود/ بازیکنان‌مان تاریخ‌ساز شدند

سرمربی اتریش: پیروزی حق تیم ما بود/ بازیکنان‌مان تاریخ‌ساز شدند

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرانکو فودا سرمربی تیم ملی فوتبال اتریش پس از پیروزی 3 بر یک امشب (یکشنبه) شاگردانش برابر مقدونیه در نخستین بازی گروه C یورو 2020 که اولین برد اتریشی‌ها در تاریخ جام ملت‌های اروپا هم بود، به خبرنگاران گفت: حق ما بود که امروز پیروز بازی باشیم. بازیکنانم امروز تاریخ‌ساز شدند. تعویض‌هایی که انجام دادیم روی روند بازی تأثیرگذار بودند (گل‌های دوم و سوم اتریش توسط بازیکنان تعویضی به ثمر رسید) و آنها با خودشان جان تازه‌ای به تیم دادند. آن تعویض‌ها بسیار مهم بودند و تیم هم هر کاری که لازم بود برای کسب پیروزی در این بازی انجام داد.

فودا افزود: من بسیار راضی‌ام. شروع‌مان خوب بود و بسیار هجومی بازی کردیم. در ادامه در نتیجه عدم تمرکز تیم در مقطعی کوتاه از بازی، حریف گل تساوی رسید. بعد از شروع بازی در نیمه دوم، تلاش کردیم، سرعت پاسکاری‌مان را افزایش دهیم و تحرک‌مان بیشتر شد. به نظر در این زمینه هم بسیار خوب بودیم.

شاگردان فودا روز پنجشنبه در بازی دوم خود در رقابت‌های یورو 2020 در شهر آمستردام به مصاف تیم ملی هلند می‌روند. مقدونیه هم در شهر بخارست برابر اوکراین قرار خواهد گرفت.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *