سرمربی اتریش: نداشتن انگیزه و هدف عامل باخت‌مان به هلند بود

سرمربی اتریش: نداشتن انگیزه و هدف عامل باخت‌مان به هلند بود

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی اتریش در دومین بازی خود در گروه C رقابت‌های یورو 2020، در خانه هلند با نتیجه 2 بر صفر مغلوب شد. این اولین باخت اتریشی بود که در دور نخست روسیه را با نتیجه 2 بر صفر شکست داد. به این ترتیب مردان فرانکو فودا هنوز این شانس را دارند که با کسب پیروزی از آخرین بازی‌شان مقابل دانمارک پس از هلندی که صعودش به عنوان تیم اول گروه قطعی شد، به عنوان تیم دوم راهی مرحله یک هشتم نهایی شود.

فرانک فودا پس از این بازی که مردانش عملاً هیچ موقعیت خطرناکی نداشتند و کاملاً تسلیم تیم میزبان بودند، گفت: ما در نیمه نخست بیش از اندازه توپ را آسان لو می‌دادیم. با شیوه بازی‌‌مان هلند را به نیمه زمین خودمان دعوت می‌کردیم و در اغلب دقایق بازی به آنها اجازه دادیم که به ما ضربه بزنند.چند بازی هم البته توانستیم خودمان را به یک سوم دفاعی آنها برسانیم اما موقعیت‌های‌مان چندان جدی نبودند. در کل باید بگویم که ما به اندازه کافی موقعیت نداشتیم.

فودا در ادامه انتقاد از عملکرد مردان خود اظهار داشت: در این بازی عملکرد ما نقاط ضعف زیادی داشت. ما یا توپ را سانتر نمی‌کردیم یا زمانی که می‌بایست شوت نمی‌زدیم. به نظرم تیم ما در این بازی انگیزه کافی نداشت و هدفمند بازی نمی‌کرد. کارهایی که در این بازی انجام دادیم برای پیش بردن برنامه تاکتیکی‌مان کافی نبود.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *