سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق: سهمیه دوم را برای ایران یا بحرین می‌گذاریم

سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق: سهمیه دوم را برای ایران یا بحرین می‌گذاریم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یوسف فعل مسئول کمیته اطلاع‌رسانی و سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق گفت: تیم ملی اردوی بسیار خوبی در بصره داشت و کاتانتس در دو مسابقه تدارکاتی برابر تاجیکستان و نپال توانست سطح فنی و آمادگی جسمانی بازیکنان را به خوبی مورد ارزیابی قرار دهد. سرمربی تیم تلاش کرد هماهنگی لازم در برنامه‌های هجومی و دفاعی تیم را ایجاد کند.

وی ادامه داد: تیم ملی عراق به سطح مطلوب و آمادگی کامل رسیده و با تمام قدرت برای کسب سهمیه صعود راهی بحرین می‌شود. هدف ما کسب 6 امتیاز از سه بازی باقیمانده همچنین قطعی کردن صدرنشینی در گروه است تا صعود خودمان را به عنوان تیم اول مسجل کنیم و سهمیه عنوان دوم گروه را برای یکی از دو تیم ایران یا بحرین باقی بگذاریم.

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی و سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق  عنوان کرد: کاتانتس با وجود غیبت بازیکنان الشرطه در ابتدای اردو نفرات مورد نظر خودش از این باشگاه را نیز دعوت کرد تا فهرست تیم ملی تکمیل شود. در خصوص دعوت از برخی لژیونرها به اعتقاد ما سرمربی تیم ملی تصمیم‌گیرنده است و به تصمیم کاتانتس اعتماد داریم. او در خصوص برنامه‌های آتی تیم و ابزارهایی که نیاز دارد تصمیم‌گیری خواهد کرد و بر همین اساس به انتخاب‌های کادر فنی در فهرست تیم ملی باید احترام گذاشت. ممکن است اختلاف نظرهایی در این زمینه وجود داشته باشد اما قطعا اولویت با نظر و دیدگاه سرمربی است.

یوسف فعل گفت: اطمینان داریم که کاتانس با آمادگی و اطلاع کامل از وضعیت تک‌تک بازیکنان در خصوص فهرست تیم تصمیم‌گیری کرده و امیدواریم بتواند برنامه‌های مورد نظر خودش را در فرصت باقیمانده به خوبی اجرا کند تا با آمادگی کامل برای انجام اولین مسابقه در این رقابت‌ها آماده شویم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *