سخت‌ترین گروه را داشتیم/ هماهنگی ما در نیمه دوم از کار افتاد

سخت‌ترین گروه را داشتیم/ هماهنگی ما در نیمه دوم از کار افتاد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، دراگان اسکوچیچ پس از پیروزی یک بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل عراق که منجر به صدرنشینی این تیم در گروه C و صعود به دور نهایی انتخابی جام جهانی قطر شد، گفت: من در نخستین کنفرانس خبری خودم در اینجا (بحرین) گفتم که در گروه خیلی سختی حضور داریم و باید چهار بازی خود را ببریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره روند صعود این تیم به مرحله نهایی به عنوان صدرنشین افزود: فشار چهار بازی که باید حتما از آنها برنده بیرون می آمدیم کار ما را سخت تر هم کرد.

اسکوچیچ خاطرنشان کرد: در این آب و هوا (در کشور بحرین) بر عکس بقیه تیم های گروه که سه بازی انجام می دادند چهار بازی داشتیم و این مشکل را دو چندان سخت تر می کرد.

او درباره پیروزی مقابل عراق تصریح کرد: از بازیکنانم که دور از هیجانات و با بازی منطقی موفق شدند، تشکر می کنم. قبل از بازی هم از آنها خواستم دور از احساسات بازی کنند. به خاطر تلاش آنها که در این شرایط سخت سربلند بیرون آمدند، تبریک می گویم. در بازی هایی به این شکل، خیلی سخت است دور از هیجان بازی کنیم.

اسکوچیچ تاکید کرد: نیمه اول بازی ما بهتر بود و در نیمه دوم ریتم هماهنگی ما از کار افتاد اما موقعیت های بیشتری را در همان ۴۵ دقیقه دوم داشتیم. استحقاق برد مقابل عراق را داشتیم. در مجموع از اینکه در کنار بازیکنان ایران هستم به خودم افتخار می کنم و خوشحالم مربی تیم ملی ایران هستم.

سرمربی تیم ملی ایران در پاسخ به این سئوال که «نظرتان درباره کسب اولین برد مقابل عراق پس از سال ها و اینکه نگران رویارویی بعدی با این تیم نیستید؟» گفت: احترام زیادی برای تیم عراق قائل هستیم. در دور بعدی رقابت ها با تیم های قوی روبرو می شویم که اگر عراق هم جزو آنها باشد باید خیلی آماده باشیم.

ادامه دارد…

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *