ستاری: در این فصل ۲ سال از عمر فوتبالی بازیکنان کم شد

ستاری: در این فصل ۲ سال از عمر فوتبالی بازیکنان کم شد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

محمد ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت فعلی تیم فوتبال پیکان اظهار داشت: تیم ما وضعیت خوبی دارد و چند بازی دوستانه انجام دادیم تا در شرایط مسابقه قرار بگیریم. از زمانی که مهدی تارتار به تمرینات بازگشت، انگیزه بازیکنان بیشتر شد و حالا خودمان را آماده می‌کنیم تا در ادامه لیگ برتر نتایج خوبی بگیریم.

وی با اشاره به غیبت چند هفته‌ای خود در بازی‌های پیکان بیان کرد: متأسفانه بدشانس بودم و مصدوم شدم که همین موضوع باعث شد تا چهار بازی را از دست بدهم. البته تعطیلی لیگ برتر به نفع من شد و حالا شرایط خوبی دارم. امیدوارم در ادامه لیگ، بازی‌های خوبی را برای پیکان انجام دهم.

مدافع پیکان با اشاره به طولانی شدن فصل جاری لیگ بیستم به تسنیم گفت: واقعاً این وضعیت برای بازیکنان آزاردهنده است و باعث شده که لیگ ما فرسایشی شود. بازیکنان باید در طول فصل دو بار بدنسازی کنند، اما ما در این فصل شش بار بدنسازی کردیم که واقعاً خوب نیست. معتقدم که عمر بازیکنان لیگ برتر در این فصل دو سال کم شد و ما تحت فشار زیادی قرار گرفتیم.

ستاری در پاسخ به این پرسش که کدام تیم قهرمان لیگ برتر خواهد شد، خاطرنشان کرد: سپاهان و پرسپولیس واقعاً تیم‌های خوبی هستند و پیش بینی خیلی سخت است. با این حال فکر می‌کنم پرسپولیس شانس بیشتری برای قهرمانی داشته باشد. چون بازیکنان این تیم چند سال است که کنار یکدیگر بازی می‌کنند و از لحاظ تاکتیکی واقعاً تیم بسیار خوبی هستند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *