ستاره سابق تیم ملی اسپانیا میهمان ویژه قرعه کشی جام جهانی فوتسال

ستاره سابق تیم ملی اسپانیا میهمان ویژه قرعه کشی جام جهانی فوتسال

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم قرعه کشی نهمین دوره مسابقات جام جهانی فوتسال از ساعت ۱۹:۳۰ امروز سه شنبه در مقر فیفا در سوئیس برگزار می‌شود. لیتوانی در شهریور و مهرماه امسال میزبان این دوره از مسابقات جام جهانی خواهد بود.

با اعلام فیفا، در مراسم امروز «کیکه» ستاره سابق فوتسال اسپانیا در کنار «ادگاراس یانکائوسکاس» مهاجم سابق تیم ملی فوتبال لیتوانی از میهمانان ویژه مراسم قرعه کشی خواهند بود.

کیکه با اسپانیا در سال‌های ۲۰۰۰ و ۲۰۰۴ به قهرمان جام جهانی فوتسال رسید و در سال ۲۰۰۹ از سوی سایت «فوتسال پلنت» به عنوان بهترین فوتسالیست دنیا انتخاب شد.

کیکه در این خصوص گفت: جام جهانی فوتسال رویدادی است که بهترین تیم‌های دنیا می‌خواهند در آن رقابت کنند. خاطرات شگفت انگیزی از چهار دوره حضورم در جام جهانی که برای اسپانیا بازی کردم، دارم بخصوص در سال‌های ۲۰۰۰ و ۲۰۰۴ که قهرمان شدیم. بازگشت میزبانی جام جهانی به اروپا بعد از گذشت بیش از ۲۰ سال خارق العاده است و مطمئنم هواداران از آن استقبال می‌کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتسال ایران یکی از ۲۴ تیم حاضر در جام جهانی فوتسال است که تا ساعاتی دیگر، حریفانش را در این رقابت‌ها می‌شناسد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *