ساوت‌گیت: شب ناامیدکننده‌ای را تجربه کردیم/ مقابل اسکاتلند خوب بازی نکردیم

ساوت‌گیت: شب ناامیدکننده‌ای را تجربه کردیم/ مقابل اسکاتلند خوب بازی نکردیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، گرت ساوت‌گیت سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس پس از تساوی بدون گل شب گذشته (جمعه) شاگردانش در خانه برابر اسکاتلند در دور دوم مرحله گروهی یورو 2020 به خبرنگاران گفت: امشب برای ما شب ناامید‌ای بود. باید به اسکاتلند به خاطر عملکردش تبریک گفت و جداً باید آنها را تحسین کرد. در چنین بازی‌هایی اگر قرار نیست و نمی‌توانید راهی برای بردن پیدا کنید، پس مهم است که بازنده نباشید.

ساوت‌گیت که شاگردانش در دور آخر مرحله گروهی باید به مصاف جمهوری چک، صدرنشین گروه ‌بروند، درباره تعویض کاپیتان تیم هری کین برای به میدان فرستادن مارکوس رشفوردی که او هم کار خاصی انجام نداد، گفت: ما نیاز داشتیم که از کمی عقب‌تر حملات‌‌مان را شروع کنیم. به همین دلیل احساس کردم که او می‌تواند انرژی لازم برای انجام این کار را به تیم ما بدهد. در آن مقطعی که این تعویض را انجام دادیم، نیاز به کسب پیروزی داشتیم.

سرمربی سه‌شیر در پایان گفت: بابت نتیجه‌ای که در این بازی رقم خورد باید اول از همه خودمان را نقد کنیم و من هم اولین نفری هستم که باید این کار را انجام دهم و ببینم چگونه می‌شود عملکرد تیم را بهتر از این کرد. ما امشب برای بردن بازی به اندازه کافی خوب بازی نکردیم.

تیم ملی انگلیس در آخرین بازی خود در مرحله گروهی یورو 2020 میزبان جمهوری چک خواهد بود.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *