سانتوس: آلمان تیم برتر میدان و پیروزی حقش بود

سانتوس: آلمان تیم برتر میدان و پیروزی حقش بود

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرناندو سانتوس سرمربی تیم ملی پرتغال پس از باخت 4 بر 2 امشب (شنبه) تیمش برابر آلمان در شب نهم رقابت‌های یورو 2020، به خبرنگاران گفت: ما بازی را خوب شروع کردیم و سازماندهی خوبی هم داشتیم. به دنبال حمله و ایجاد ارتباط میان خطوط‌مان بودیم. از ضدحملات هم به خوبی بهره بردیم چون می‌دانستیم که آلمان در ضدحملات آسیب‌پذیر است. با این حال آلمان تیم برتر میدان بود، البته ما هم دست‌و‌پا بسته نبودیم. روی یک ضدحمله موقعیتی خوبی داشتیم که اگر آن را به گل تبدیل کرده بودیم شاید جریان بازی به گونه‌ای دیگر پیش می‌رفت.

سانتوس افزود: بین دو نیمه سعی کردیم وضعیت را تغییر دهیم اما تا به خودمان آمدیم گل‌های سوم و چهارم را هم خوردیم. با این اتفاق شیرازه تیم ما از هم پاشید، اگرچه تلاش ما برای جبران گل‌های خورده ادامه داشت. اختلاف را به دو گل کاهش دادیم و یک توپ‌مان هم به تیر دروازه خورد. آلمان هم البته موقعیت‌های داشت. در مجموع من فکر می‌کنم که پیروزی حق آلمان بود.

پرتغال برای مطمئن شدن از صعود باید بازی آخرش در مرحله گروهی برابر فرانسه را ببرد. سانتوس درباره آزمون سخت شاگردانش که چهارشنبه ساعت 23:30 آغاز خواهد شد هم گفت: ما باید خودمان را برای آن بازی آماده کنیم و یکی از مهمترین راه‌های کسب آمادگی هم فراموش کردن این بازی و قرار دادن تمام تمرکزمان روی آن بازی است.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *