رونالدو در بارسلونا؛ از رؤیا تا واقعیت/ احتمال معاوضه بازیکن برای هم‌‌تیمی شدن کریس و مسی

رونالدو در بارسلونا؛ از رؤیا تا واقعیت/ احتمال معاوضه بازیکن برای هم‌‌تیمی شدن کریس و مسی

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خاویر ماتایاناس، خبرنگار نشریه ‌آ اس اسپانیا مدعی شد که خوان لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا رؤیای جذب کریستیانو رونالدو و قرار دادن او در ترکیب اصلی این تیم در کنار لیونل مسی را در سر می‌پروراند.

در حالی که همین امروز (دوشنبه) مشخص شد که بارسلونا بدهی بالغ بر یک میلیارد یورو دارد و برای تسویه بخشی از آن قرار است وامی 525 میلیون یورو بگیرد، حالا اعلام شد که رئیس جدید کاتالان‌ها رؤیای ساختن تیمی را دارد که در آن رونالدو و مسی – دو بازیکنی که جوایز فردی فوتبال جهان را در بیش از یک دهه اخیر به قبضه خود درآورده‌اند – کنار یکدیگر بازی می‌کنند.

اینکه او چگونه می‌خواهد حقوق نجومی رونالدو (نزدیک به 30 میلیون یورو در سال) را با وضعیت اقتصادی آشفته بارسلونا بپردازد و اینکه آیا اصلاً ستاره سابق رئال مادرید به او پاسخ مثبت خواهد داد یا نه مشخص نیست اما فعلاً هیچ تماسی با ژرژ مندز مدیربرنامه‌های رونالدو در این خصوص گرفته نشده است.

لاپورتا برای محقق کردن رؤیایش یک راه بیشتر ندارد و آن جذب رونالدو به عنوان بازیکن آزاد یا در قالب معاوضه بازیکن میان یوونتوس و بارسلونا است. از آنجایی که رونالدو هنوز یک سال دیگر با یووه قرارداد دارد، مورد اول حداقل در تابستان امسال منتفی است اما ایده لاپورتا این است که دو بازیکن تیمش را به یوونتوس پیشنهاد کند تا در ازای آن رونالدو را بگیرد و آنتوان گریزمان، سرخی روبرتو و کوتینیو هم می‌توانند گزینه‌های او برای معاوضه با رونالدو باشند. در صورتی که این طرح عملی شود، بارسلونا از محل ذخیره حقوقی که بابت این بازیکنان پرداخت می‌کند، می‌تواند حقوق رونالدو یا حداقل بخش قابل توجهی از آن را بپردازد.

بازگشت رونالدو می‌‌تواند لالیگایی که بعد از رفتن او به سری A از رونق افتاد را دوباره جذاب کند اما در حال حاضر این سناریو تنها در حد یک رؤیا برای لاپورتا است.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *