روشن:‌ عدم انجام بازی‌های دوستانه به سود ما شد/ مهاجمان تیم ملی بهتر از من هستند

روشن:‌ عدم انجام بازی‌های دوستانه به سود ما شد/ مهاجمان تیم ملی بهتر از من هستند

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

 حسن روشن در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص عمل جراحی زانویش گفت: این اتفاق مربوط به آثار بازی با کره و مجارستان قبل از انقلاب است که مینیسک من پاره بود ولی فرصت درمان نداشتم و با آمپول بازی می‌کردم. قبل از جام جهانی در آلمان عمل کردم که آن زمان به من گفتند این آمپول‌ها بعدها برایم دردسر ایجاد خواهد کرد و تبدیل به آرتروز می‌شود. سال‌ها زانویم درد می‌کرد. دیگر امسال نتوانستم این درد را تحمل کنم و زانویم را جراحی کردم. 

وی در خصوص بازی‌های تیم ملی ایران در مقدماتی جام جهانی عنوان کرد: نباید شکست دادن بحرین را یک برد تاریخی قلمداد کنیم چون این تیم‌ها اصلا در حد و اندازه ما نیستند. عدم انجام بازی‌های دوستانه این بار به سود تیم ملی شد و امیدوارم عراق را هم شکست دهیم تا به مرحله بعدی برویم. در مرحله بعد کار سخت‌تر خواهد شد و باید شیوه کارمان را به کلی تغییر دهیم. با توجه به حریفانی که خواهیم داشت، باید خیلی خوب تدارک ببینیم و مهم این است که اردوها و بازی‌های تدارکاتی خوبی برای تیم ملی در نظر گرفته شود.

روشن درباره درخشش مهاجمان تیم ملی از جمله آزمون و طارمی و اینکه با دیدن کدام یک از این مهاجمان یاد خودش می‌افتد، اظهار داشت: همه مهاجمان تیم ملی از من بهتر هستند. در واقع همه بازیکنان ما خوب و شایسته هستند و با این نفرات باید به جام جهانی برویم. در فوتبال امروز به مهاجم می‌گویند که هر چه زودتر خودت را به محوطه جریمه برسان و البته تغذیه آنها توسط خط هافبک مهم است. طارمی و آزمون مهاجمان خوبی هستند، همین‌طور مهدی قایدی ولی سبک این مهاجمان با هم متفاوت است. قایدی می‌تواند یک مهره خوب برای تیم ملی باشد ولی توانایی بازی در هر دو نیمه را ندارد. شرایط بازی‌های ملی فرق دارد و قایدی در نیمه دوم می‌تواند هر تیمی را آزار بدهد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *