روزنامه گاردین: «رونالدو» بی وقفه علی دایی را دنبال می‌کند

روزنامه گاردین: «رونالدو» بی وقفه علی دایی را دنبال می‌کند

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال پرتغال روز گذشته در رقابت‌های قهرمانی اروپا برابر مجارستان با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شد.

سهم کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغال در این مسابقه دو گل بود. به این ترتیب رونالدو تعداد گل‌های ملی خود را به ۱۰۶ گل افزایش داد تا فاصله اش با علی دایی آقای گل ملی جهان به عدد سه کاهش یابد.

روزنامه گاردین انگلیس در مطلبی به اهداف رونالدو برای رسیدن به رکورد آقای گلی علی دایی و همچنین کسب دومین جام قهرمانی اروپا با پرتغال پرداخت و نوشت: «رونالدو همچنان بی وقفه علی دایی و دومین جام یورو را دنبال می‌کند. دو گل دیرهنگام در پیروزی پرتغال، ستاره این تیم را به گل ۱۰۶ رساند، سه گل کمتر از رکورد جهانی و او برای حفظ جام قهرمانی هم می جنگد.»

این روزنامه با اشاره به عطش بالای رونالدو برای موفقیت اعلام کرد که این مهاجم بعد از به ثمر رساندن صد و پنجمین گل ملی خود جوری شادی کرده است که انگار گل نخست خود را برای پرتغال به ثمر رسانده است.

گاردین همچنین با اشاره به پنجمین حضور رونالدو و رکورد گل‌های او در مسابقات قهرمانی اروپا، نوشت: «با این حال این رکوردی نیست که رونالدو واقعاً به دنبال آن است. هدف مدنظر او شکستن رکورد علی دایی و کسب یک عنوان قهرمانی دیگر در اروپا است.»

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *