روانخواه: اعضای هیئت رئیسه نمی‌توانند سرمربی تیم ملی را انتخاب کنند/ هنوز صعودمان به لیگ برتر قطعی نشده است

روانخواه: اعضای هیئت رئیسه نمی‌توانند سرمربی تیم ملی را انتخاب کنند/ هنوز صعودمان به لیگ برتر قطعی نشده است

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

امید روانخواه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی تیمش برابر پارس جنوبی جم اظهار داشت: برد بسیار مهمی را به دست آوردیم و به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. آنها در زمین تلاش زیادی کردند و تیمی را شکست دادیم که معمولاً در زمین خودش به هر تیمی باج نمی‌دهد. این برد برای شخصیت تیمی ما بسیار خوب بود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا صعود تیمش به لیگ برتر قطعی شده است، تاکید کرد: هنوز چهار بازی دیگر باقی مانده است و در فوتبال هیچ چیزی قابل پیش‌بینی نیست. ما هنوز به لیگ برتر صعود نکرده‌ایم و دیگر نباید بابت برد برابر پارس جنوبی خوشحالی کنیم. خیلی زود باید به فکر بازی با چوکا باشیم تا بتوانیم روند خوب‌مان را ادامه دهیم. امیدوارم در پایان فصل صعود به لیگ برتر را جشن بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال بادران درباره وضعیت مبهم دراگان اسکوچیچ در تیم ملی و اینکه رئیس فدراسیون گفته است هیئت رئیسه در این مورد تصمیم‌گیری خواهد کرد، گفت: من هم این موضوع را شنیدم، اما اعتقادم این است که اعضای هیئت رئیسه نمی‌توانند سرمربی انتخاب کنند. انتخاب سرمربی باید برعهده افرادی باشد که از لحاظ فنی، مربیگری و بازیگری سابقه بسیار روشنی در فوتبال ایران داشته و تجربیات زیادی دارند.

روانخواه در پایان تصریح کرد: به نظر من در حال حاضر بهترین گزینه برای تیم ملی حفظ اسکوچیچ است و فدراسیون باید همکاری خود را با این مربی ادامه دهد. ما اگر بخواهیم مربی جدید بیاوریم حداقل یک سال به زمان نیاز دارد تا با فوتبال ما و فرهنگ کشورمان آشنا شود. متأسفانه ما فعلاً این زمان را در اختیار نداریم.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *