رنگرز: در مورد رأی بازی سایپا - پیکان خود را مکلف به تمکین از قانون می‌دانیم/ به حرف‌های در گوشی توجه نمی‌کنیم

رنگرز: در مورد رأی بازی سایپا – پیکان خود را مکلف به تمکین از قانون می‌دانیم/ به حرف‌های در گوشی توجه نمی‌کنیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، حسن رنگرز درباره مراسم رونمایی از تندیس چند قهرمان و پیشکسوت در کمیته ملی المپیک، اظهار داشت: آیینی درخور و شایسته انجام شده و این اتفاق بزرگ است. امیدوارم موزه بتواند بیش از گذشته ورزش کشور را به تصویر بکشد.

وی درباره وضعیت چمن ورزشگاه شهید وطنی، تصریح کرد: نساجی ظرفیت زیادی داشته و سبقه خوبی دارد. سکوهای ورزشگاه وطنی را ساختیم و کار آن تمام شده است. امیدواریم در تیر ماه شاهد افتتاح این بخش باشیم تا ورزشگاه وطنی میزبان طرفداران نساجی باشد. چمن طبیعی مستلزم کار زیادی است. یک ماه پیش نساجی در نامه‌ای مکتوب تقاضای تعویض چمن را داشت تا استانداردهای سازمان لیگ را داشته باشد. ابلاغ اعتبار آمده است و امیدواریم چمن مصنوعی با استانداردها فراهم شود.

مدیرکل ورزش مازندران درباره هزینه انجام این کار گفت: در استادیوم وطنی زیرساخت وجود دارد اما باید تغییراتی در زهکشی صورت بگیرد. قیمت‌ها متفاوت است و ما باید این موضوع را در مناقصه بگذاریم. اعداد و ارقام متفاوت بوده که نزدیک به 3 تا 4 میلیارد تومان است. اداره کل مازندران آمادگی تعویض چمن را به هر شکلی که باشگاه بخواهد دارد اما نساجی خواسته که چمن مصنوعی باشد.

رنگرز درباره رای دیدار پیکان و سایپا و متضرر شدن نساجی از این بابت، گفت: ما خودمان را مکلف به تمکین قانون می‌دانیم. هر چه قانون تکلیف کند ما آماده پذیرش آن را داریم.

وی درباره اینکه برخی برای کسب آرا از نفوذشان در هیئت رئیسه به نفع خود استفاده می‌کنند، تصریح کرد: ما به حرف‌های درگوشی توجهی نداریم و آیین نامه مبنای عمل است. ما اعتراض خود را گفته‌ایم، هر چه کمیته انضباطی ابلاغ کند تمکین می‌کنیم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *