رنگرز: تعویض چمن ورزشگاه وطنی قائمشهر در دستور کار است

رنگرز: تعویض چمن ورزشگاه وطنی قائمشهر در دستور کار است

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری مهر، حسن رنگرز که در مراسم رونمایی از تندیس ١٠ قهرمان المپیک و پارالمپیک گفت: مراسمی درخور و شایسته انجام شده و این اتفاق بزرگ است. امیدوارم موزه بتواند بیش از گذشته ورزش کشور را به تصویر بکشد.

وی که مدیریت اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران را بر عهده دارد درباره ورزشگاه شهید وطنی این استان و اینکه چرا چمن مناسبی ندارد، تصریح کرد: نساجی ظرفیت زیادی داشته و سابقه خوبی دارد. سکوهای وطنی را ساختیم و کار آن تمام شده، امیدواریم تیرماه شاهد افتتاحیه باشیم و این ورزشگاه میزبان طرفداران نساجی خواهد بود.

وی با بیان اینکه چمن طبیعی مستلزم کار زیادی است، خاطرنشان کرد: یک ماه پیش نساجی در نامه‌ای مکتوب تقاضای تعویض چمن را داشتند تا استانداردهای سازمان لیگ را داشته باشد. ابلاغ اعتبار آمده، امیدواریم چمن مصنوعی با استانداردها فراهم شود.

مدیرکل مازندران درباره هزینه آن گفت: در استادیوم وطنی زیرساخت هست اما باید تغییراتی در زهکش صورت بگیرد. قیمت‌ها متفاوت است و ما باید این موضوع را در مناقصه بگذاریم. اعداد و ارقام متفاوت بوده که نزدیک به ۳ تا ۴ میلیارد تومان است. اداره کل مازندران آمادگی تعویض چمن را به هر شکلی که باشگاه بخواهد دارد اما نساجی خواسته که چمن مصنوعی باشد.

رنگرز درباره رای پیکان و سایپا، گفت: ما خودمان را مکلف به تمکین قانون می‌دانیم. هر چه قانون تکلیف کند ما آماده پذیرش آن را داریم.

رنگرز درباره اینکه برخی از نفوذ در هیات رئیسه برای آراء به نفع خود استفاده می‌کنند، تصریح کرد: ما به حرف های درگوشی توجهی نداریم و آیین نامه مبنای عمل است. ما اعتراض خود را گفته‌ایم، هر چه کمیته انضباطی ابلاغ کند تمکین می‌کنیم.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *