رمضانی: یکسری‌با هر لحنی با من صحبت کردند، اما سکوت کردم/ حرف برای گفتن زیاد دارم

رمضانی: یکسری‌با هر لحنی با من صحبت کردند، اما سکوت کردم/ حرف برای گفتن زیاد دارم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش  خبرگزاری تسنیم، آرمان رمضانی درباره شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: تمرینات خوبی را انجام می‌دهیم. یکسری مشکلات وجود دارد که حل خواهد شد. اوایل تمرینات پرفشار بود، الان اما وضعیت بهتر شده است.

وی در مورد گلزنی مقابل صنعت نفت آبادان و همچنین بازی تدارکاتی برابر پیکان تصریح کرد: به نظرم هنوز کار مهمی برای استقلال نکرده‌ام، دوست دارم اتفاقات بهتری برای من در استقلال بیفتد و گل‌های بیشتری بزنم. امسال یکسری‌ها با هر لحنی با من صحبت کردند و برخوردهایی کردند که در قبال آن سکوت کردم و احترام گذاشتم، چون می‌دانستم راه درست را می‌روم.

مهاجم تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه حمایت بازیکنان به او کمک کرد، گفت: از ته دلم می‌گویم هواداران استقلال، بازیکنان و فرهاد مجیدی طوری برخورد کردند که انگیزه‌ام بیشتر شد. می‌توانستم اول فصل به استقلال بیایم که یکسری اتفاقاتی افتاد که حتما درباره آن صحبت می‌کنم. اگر نیم فصل به استقلال نمی‌آمدم، طوری تلاش می‌کردم که سال‌های بعد به این تیم بیایم. اگر باز هم به عقب برگردم، به استقلال می‌آیم. 

رمضانی در واکنش به انتقادها از حضورش در تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: حرف برای گفتن زیاد است. در حال حاضر تمرکزم برای موفقیت باشگاه بزرگ استقلال است و بعد روی تمرینات خودم. بعدها در مورد اتفاقات اول فصل صحبت می‌کنم. 

وی در پاسخ به این سؤال که آیا استقلال می‌تواند قهرمان جام حذفی شود، گفت: به امید خدا و با حمایت هواداران می‌توانیم قهرمان شویم. 

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *