رشیدی: حفظ اسکوچیچ برای تیم ملی تصمیم بدی نیست/ تقابل استقلال با رحمتی بازی معمولی خواهد بود

رشیدی: حفظ اسکوچیچ برای تیم ملی تصمیم بدی نیست/ تقابل استقلال با رحمتی بازی معمولی خواهد بود

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

منصور رشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره بحث ادامه همکاری یا قطع همکاری فدراسیون فوتبال با دراگان اسکوچیچ، سرمربی کروات تیم ملی فوتبال ایران، اظهار داشت: دو موضوع مطرح است، نخست زمانی بود که اسکوچیچ با مشکلات زیاد هدایت تیم ملی را پذیرفت و برخی‌ها گفتند نمی‌تواند تیم ملی را جمع و جور کند، اما او توانست در همه بازی‌های تدارکاتی و رسمی پیروز شود. عزیزی‌ خادم گفته که هیئت رئیسه درباره ادامه همکاری با اسکوچیچ تصمیم می‌گیرد و احتمال می‌دهم او را نگه دارند. مسئله دوم درباره اسکوچیچ، آشنایی او با فرهنگ ایران و فوتبالیست‌های ما است. اگر او را باید برای نیمکت تیم ملی حفظ کنند، تصمیم بدی نگرفته‌اند و می‌تواند در مرحله بعدی انتخابی تیم ملی نیز موفق عمل کند.

وی در مورد مطرح شدن نام‌هایی چون کارلوس کی‌روش، آندره‌آ استراماچونی و گابریل کالدرون برای نیمکت تیم ملی گفت: کی‌روش 7،8 سال در ایران حضور داشت و نتایج خوبی گرفت، اما رفتارهایش به دل نمی‌نشست. استراماچونی می‌تواند گزینه عالی برای تیم ملی باشد، چرا که در مدت زمان کوتاه حضورش در استقلال نتایج خوبی کسب کرد و می‌تواند فوتبال نوین دنیا را در ایران پیاده کند.

پیشکسوت فوتبال ایران و استقلال در مورد تقابل فردای استقلال با پدیده مشهد در بازی معوقه از هفته بیست‌ویکم لیگ برتر، تصریح کرد: درست است که مهدی رحمتی روی نیمکت پدیده می‌نشیند، اما یک بازی معمولی است و سه امتیاز بیشتر ندارد. استقلال از نظر فنی شرایط بدی ندارد، هر چند در فاز دفاعی مشکلاتی داشت. 

رشیدی با اشاره به مشکلات مدیریتی در باشگاه استقلال یادآور شد: وقتی سه نفر از اعضای هیئت مدیره به دلیل اختلاف با مدیرعامل باشگاه استعفا می‌دهند، یعنی مشکلاتی وجود دارد. هواداران از شرایط تیم ناراحت هستند و به دلیل اینکه نمی‌دانند تکلیف باشگاه چه خواهد شد، سردرگم هستند. این مشکلات همیشه برای استقلال بوده و باید زودتر حل شود. 

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *