رسانه عراقی: منطق می‌گوید ایران پیروز خواهد شد/ عراق می‌تواند رقبا را گیج کند

رسانه عراقی: منطق می‌گوید ایران پیروز خواهد شد/ عراق می‌تواند رقبا را گیج کند

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت «اخبار العراق» درباره تقابل روز سه‌شنبه تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق، در روز پایانی گروه C مقدماتی جام جهانی 2022 قطر نوشت: دیداری تعیین‌کننده، دشوار، مهیج‌ترین بازی و پُربیننده؛ نه تنها برای دلایل ورزشی و فنی، بلکه برای بسیاری از مسائل دیگر. چشم‌ها این بازی را دنبال می‌کند و خبرنگاران عراقی، عرب، آسیایی و جهانی هم آن را بررسی می‌کنند.

عراق با 17 امتیاز، در صدر جدول این گروه هیجان‌انگیز قرار دارد و در دیداری آتشین، به مصاف همسایه خود یعنی ایران می‌رود. تیمی که کامبوج را با 10 گل در هم کوبید و با 15 امتیاز، پس از عراق ایستاده است.

اگر کارشناسان و متخصصان بخواهند شرایط فنی و آمادگی تیم‌ها را بررسی کنند، باید گفت تیم فعلی ایران بسیار خوب و قدرتمند است و شاید محاسبات آماری و منطقی، دست ایران را در این تقابل بالا ببرد. با این حال فوتبال پیش‌بینی‌ناپذیر است و همه چیز ممکن است تغییر کند. سماجت می‌تواند غیرممکن را ممکن کند و محاسبات کارشناسان و تحلیل‌گران را به هم بزند.

نسل در حال ظهور عراق می‌تواند هر رقیبی را گیج کند و با ستاره‌های هجومی خود به‌ویژه میمی (مهند علی) از دفاع هر تیمی بگذرد. عراق قهرمانی آسیا را تجربه کرده و یکی از مدعیان همیشگی قاره است.

صعود به جام جهانی مانند نسلی که صعود به این مسابقات در سال 1986 را رقم زد، رویای عراقی‌ها بوده و همه این موضوعات برای شکست ایران کافی است. همه عراقی‌ها در بازی با ایران متحد هستند و عراق صدرنشین گروه C باقی می‌ماند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *