رجزخوانی سرمربی تیم ملی اتریش برای ایتالیایی‌ها

رجزخوانی سرمربی تیم ملی اتریش برای ایتالیایی‌ها

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی اتریش شب گذشته (دوشنبه) به عنوان تیم دوم گروه C به مرحله یک هشتم نهایی یورو 2020 راه پیدا کرد تا در آن مرحله حریف ایتالیا، تیم اول گروه A باشد که هر سه بازی خود را برده و با حداکثر امتیازات راهی مرحله حذفی شده است.

با وجود نمایش مقتدرانه آتزوری در این دوره از رقابت‌ها که سبب شده خیلی‌ها این تیم را به عنوان یک مدعی جدی برای کسب عنوان قهرمانی معرفی کنند، فرانکو فودا سرمربی اتریشی ها از مصاف با لاجوردی‌پوشان که روز شنبه هفته آینده در ورزشگاه ومبلی رخ خواهد داد، هراسی ندارد.

ایتالیایی‌ها یازدهمین برد متوالی خود را با غلبه بر ولز کسب کردند که این سی‌امین بازی بدون باخت متوالی آنها هم بود. فودا اما می‌گوید که او و مردانش می‌توانند روند شکست‌ناپذیری ایتالیا را روی همین عدد متوقف کنند. او گفت: در مرحله یک هشتم نهایی یورو 2020 چیزی به عنوان بازی آسان وجود ندارد. من می‌دانم که ایتالیا خیلی وقت است نباخته اما شاید دیگر وقتش رسیده باشد که این تیم دوباره ببازد.

فودا افزود: برای ما مهمترین چیز این است که با تمرکز و تجدید قوا برای این بازی آماده شویم و بعد از آن هر کاری که می‌توانیم در لندن انجام دهیم تا بازی را ببریم. بازی سختی در پیش داریم اما تیم ما آماده و مشتاق است.

اتریشی‌ها از سال 1960 موفق به شکست همسایه جنوبی خود نشده‌اند و در این سال‌ها 10 تا از 13 مصاف‌شان با ایتالیا را باخته‌اند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *