رئال مادرید برای خرید ستاره ایتالیا در یورو ۲۰۲۰ دست به کار شد

رئال مادرید برای خرید ستاره ایتالیا در یورو ۲۰۲۰ دست به کار شد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه آ اس اسپانیا اعلام کرد که مدیربرنامه‌های لئوناردو اسپیناتزولا با نمایندگان باشگاه رئال مادرید ملاقات داشته است و ظاهراً طرفین درباره امکان معاوضه بازیکن میان تیم سفیدپوشان پایتخت اسپانیا و تیم رم ایتالیا صحبت کرده‌اند.

اسپیناتزولا مدافع سابق تیم‌های آتالانتا و یوونتوس که اکنون در رم توپ می‌زند، یکی از بهترین بازیکنان ایتالیا در دو دور نخست مرحله گروهی یورو 2020 بوده و به همین دلیل هم مورد تمجید بسیاری از کارشناسان قرار گرفته است. در این بین توجه رئال مادرید نیز به این بازیکن 28 ساله جلب شده است، کسی که در بازی افتتاحیه یورو هم بهترین بازیکن میدان شد.

طبق گزارش نشریه آ اس، داویده لیپی، مدیربرنامه‌های اسپیناتزولا در جنوب فرانسه با لوئیس کمپوس مدیرورزشی سابق باشگاه لیل که از جانب رئال مادرید مأمور مذاکره با لیپی شده، صحبت کرده و در مذاکرات طرفین بحث معاوضه بازیکن میان دو باشگاه رم و رئال هم مطرح شده است. گویا پیشنهاد رئالی‌ها معاوضه اسپیناتزولا با بورخال مایورال است که سال 2020 با قراردادی دو ساله به عنوان بازیکن قرضی به رم پیوست. قرارداد مایورال شامل بند خرید اجباری 20 میلیون یورویی برای تیم ایتالیایی است، اما ظاهراً طرف اسپانیایی ترجیح می‌دهد که به جای این مبلغ اسپیناتزولا را از رمی‌ها بگیرد.

رئال مادرید به دنبال یک دفاع چپ جدید است تا با مارسلو قطع همکاری کند و دیگر مجبور به پرداخت حقوق بالای او نباشد.

در این میان اما نشریه گاتزتا دلواسپورت مدعی شده که رم دریافت هرگونه پیشنهاد برای اسپیناتزولا را تکذیب کرده است، اما این باشگاه در صورت دریافت پیشنهاد به آن فکر خواهد کرد. با این حال گزینه معاوضه بازیکن با مایورال قطعاً مد نظر رمی‌ها نخواهد بود.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *