دی‌بوئر: تیم ما فوق‌العاده است اما می‌تواند بهتر از این هم باشد/ اطمینان دارم دپای اوج می‌گیرد

دی‌بوئر: تیم ما فوق‌العاده است اما می‌تواند بهتر از این هم باشد/ اطمینان دارم دپای اوج می‌گیرد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرانک دی‌بوئر سرمربی تیم ملی هلند پس از کسب دومین پیروزی متوالی در مرحله گروهی یورو 2020 و صعود به مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌ها گفت: تیمی که پا به یک تورنمنت می‌گذارد باید هر بازی را بهتر از بازی قبل انجام دهد به خصوص تیمی که در آن اتحاد و یکپارچگی احساس می‌شود. در مورد تیم ما این احساس وجود دارد که سیستم بازی‌مان هم بازی به بازی بهتر می‌شود و اعتماد و تکیه تیم به برنامه بازی‌ای که دارد نتیجه می‌گیرد. ما با هم صحبت کردیم درباره اینکه چطور می‌توانیم پیشرفت کنیم. گفتیم که تا الان همه چیز عالی پیش رفته است اما می‌توانست بهتر هم بشود. این شیوه‌ای است که شما باید در یک تورنمنت پیشرفت کنید و این اتحادی که تیم ما الان دارد بسیار مهم است.

دی‌‌بوئر در ادامه به تمجید از ستاره تیمش ممفیس دپای پرداخت که یکی از بهترین بازیکنان هلند در هر دوی بازی لاله‌های نارنجی در یورو 2020 بوده است.

وی افزود: ممفیس یکی از بازیکنانی است که در طول تورنمنت می‌تواند پیشرفت کند. در بازی‌های پیش آینده که رقابت‌ خیلی مهمتر خواهد شد، او می‌تواند مرد سرنوشت‌ساز میدان باشد. من اطمینان دارم که او این کار را انجام می‌دهد. او پنالتی گرفت و در صحنه گل هم تأثیرگذار بود. اما او خودش هم می‌داند که در این تورنمنت هنوز جای پیشرفت دارد. او می‌تواند کیفیتش را در مراحل پایانی این تورنمنت نشان دهد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *