دی‌بوئر: توانستم نفس راحتی بکشم/ خیلی مهم بود که تورنمنت را با برد شروع کنیم

دی‌بوئر: توانستم نفس راحتی بکشم/ خیلی مهم بود که تورنمنت را با برد شروع کنیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولین بازی تیم ملی هلند در یورو 2020 می‌توانست با یک ناکامی در کسب پیروزی خانگی همراه شود. لاله‌های نارنجی در حالی که تا دقیقه 75 با نتیجه 2 بر صفر از حریف خود پیش بودند، در عرض 4 دقیقه دو گل دریافت کردند اما خوش‌شانس بودند که برترین بازیکن میدان، دنزل دامفریس بازی خوب خود را با گلزنی در فاصله 5 دقیقه به پایان مسابقه کامل کرد و اجازه نداد تیم میزبان امتیاز از دست بدهد.

فرانک دی‌بوئر سرمربی تیم ملی هلند، پس از بازی گفت: من در این بازی یک نمایش بسیار خوب از تیم ملی هلند دیدم. البته که کسب پیروزی سبب شد نفس راحتی بکشم چون خیلی مهم بود که اولین بازی‌مان را با پیروزی پشت سر بگذاریم. می‌دانستیم که اوکراین چه تیم قدرتمندی است. می‌دانستیم اگر این تیم بتواند مقابل فشاری که می‌آوریم دوام بیاورد، این توانایی را دارد که ما را به دردسر بیندازد و با ضدحملاتش برای خود فرصت‌های خوب گلزنی ایجاد کند. اوکراین تیمی است که مقابل آن اگر در مناطق خطرناک زمین مرتکب اشتباه شوید و توپ را از دست بدهید، پشیمان خواهید شد.

دی‌بوئر افزود: در مجموع بازی خوبی را شاهد بودیم و یک پیروزی سخت را کسب کردیم. در این بازی دیدیم که حتی اگر با دو گل در فاصله 10 دقیقه به بازی از حریف خود پیش باشید، باز هم ممکن است که بازنده میدان را ترک کنید. اما ما قدرت کافی برای کسب پیروزی در این بازی را داشتیم. تلاش کردیم که بر بازی سلطه داشته باشیم و در نهایت به پیروزی که حق‌مان بود رسیدیم چرا که موقعیت‌های گلزنی ما بیشتر از حریف بود.

سرمربی سابق اینتر افزود: امیدوارم اشتباهاتی که در این بازی مرتکب شدیم را در بازی‌های بعدی تکرار نکنیم اما به هر حال شروع خوبی داشتیم که به ما برای ادامه تورنمنت روحیه خوبی می‌دهد. من بعد از بازی‌های دوستانه قبل از آغاز تورنمنت دیدم که تیمم چقدر تمرکز بالا و روحیه خوبی دارد. این پیروزی قطعا برای شخص من هم بسیار مهم بود. این اولین بازی من به عنوان سرمربی تیم هلند در یک تورنمنت بود و به همین دلیل فشار زیادی را تحمل می‌کردم. من هم مانند همه هواداران‌مان از کسب این پیروزی نفس راحتی کشیدم.

بازی بعدی تیم ملی هلندی روز پنجشنبه برابر اتریش خواهد بود.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *