دوناروما در آستانه توافق با پاری‌سن‌ژرمن

دوناروما در آستانه توافق با پاری‌سن‌ژرمن

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» خبر داد؛ جان‌لوئیجی دوناروما در آستانه توافق با پاری‌سن‌ژرمن است. انتظار می‌رود انتقال این دروازه‌بان 22 ساله به جمع پاریسی‌ها به زودی نهایی شود و تست‌های پزشکی او هم در اردوی تیم ملی ایتالیا انجام خواهد شد. پیوستن دورناروما به PSG اما باعث جدایی کیلور ناواس نخواهد شد و او در جمع پاریسی‌ها خواهد ماند. یوونتوس و بارسلونا هم که خواهان جذب این دروازه‌بان ملی‌پوش بودند، از رقابت برای جذب او کنار کشیده‌اند.

پائولو مالدینی مدیر ورزشی باشگاه میلان اخیراً اعلام کرد که جان لوئیجی دوناروما با پایان قرارداد فعلی‌اش (در پایان ماه ژوئن) به‌عنوان بازیکن آزاد این تیم را ترک خواهد کرد. عدم توافق مینو رایولا مدیربرنامه‌های دوناروما با پیشنهاد هشت میلیون یورویی میلان به‌عنوان حقوق سالانه برای این سنگربان ایتالیایی و مخالفت باشگاه برای پرداخت حق کمیسیون هنگفت موردنظر این مدیر برنامه هلندی، در نهایت منجر به عدم تمدید قرارداد مابین دو طرف شد.

مدیران باشگاه میلان که از حفظ دوناروما ناامید شده‌ بودند، مایک ماینیان را با قراردادی پنج ساله از لیل به خدمت گرفتند تا به نوعی او را جانشین این دروازه‌بان ایتالیایی کنند. این دروازه‌بان فرانسوی در قهرمانی لیل در رقابت‌های فصل اخیر لوشامپیونه فرانسه نقش پررنگی داشت.

دونارومای 22 ساله که محصول آکادمی باشگاه میلان است، در ماه اکتبر 2015 و در سن 16 سالگی اولین بازی‌اش را برای روسونری در سری A انجام داد و در ادامه در 251 بازی از رقابت‌های مختلف درون دروازه این تیم ایستاد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *