دهقانی: هیچکدام از بازیکنان نساجی به سقوط فکر نمی‌کنند

دهقانی: هیچکدام از بازیکنان نساجی به سقوط فکر نمی‌کنند

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

رضا دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اردویی که نساجی در کشور ترکیه برپا کرده بود، گفت: اردوی خوبی در ترکیه داشتیم و دو بازی دوستانه هم برگزار کردیم تا در شرایط بازی قرار بگیریم. تمرینات تاکتیکی خوبی هم انجام دادیم و خوشبختانه شرایط بدنی بازیکنان هم خوب است. امیدوارم برای شروع لیگ در بهترین وضعیت ممکن قرار داشته باشیم.

وی در مورد موقعیت سخت نساجی در جدول و اینکه آنها هم جزو گزینه‌های سقوط محسوب می‌شوند، تصریح کرد: ما بازیکنانی باکیفیت و یک کادر فنی توانمند داریم. خوشبختانه روند نساجی هم صعودی بوده است و تیم از لحاظ مسائل فنی در شرایط خوبی قرار دارد. هیچکدام از بازیکنان ما به سقوط فکر نمی‌کنند و اتفاقاً دنبال صعود چندپله‌ای در جدول هستیم. همه ما می‌دانیم کار سختی داریم، ولی هدف‌مان این است که هواداران و مردم مازندران را خوشحال کنیم. مطمئن باشید در هفت بازی باقیمانده می‌جنگیم تا بهترین نتایج را بگیریم.

دهقانی که در نیم‌فصل از سپاهان راهی نساجی شد، راجع به وضعیتش در این تیم خاطر نشان کرد: قرار نبود به نساجی بیایم و کارم با یک تیم دیگر تمام شده بود و فقط امضای من باقی مانده بود، اما در آخرین لحظه نظرم عوض شد، چون دلم با نساجی بود. من از این تیم به تیم امید رسیدم و به معنای واقعی نساجی و هوادارانش را دوست دارم. همین موضوع باعث شد تا با رضایت کامل به نساجی بیایم. امیدوارم در بازی‌های بعدی هم عملکرد خوبی داشته باشم تا هواداران را خوشحال کنم.

وینگر تیم فوتبال نساجی در واکنش به اینکه گفته می‌شود با پیشنهاد چند تیم مطرح لیگ برتری مواجه شده است، اظهار داشت: من به این چیزها فکر نمی‌کنم و یک فوتبالیست حرفه‌ای هستم. تمام تمرکزم روی نساجی است تا اینکه بتوانم در هفت بازی باقیمانده بهترین عملکرد را در این تیم داشته باشم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *