دست‌ و‌ دل‌بازی جالب آگوئرو هنگام ترک منچسترسیتی

دست‌ و‌ دل‌بازی جالب آگوئرو هنگام ترک منچسترسیتی

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرخیو آگوئرو نه تنها با گل‌ها و افتخاراتش در منچسترسیتی از خودش برای هواداران این تیم خاطره‌ای خوب به جا گذاشت، بلکه در آخرین روزهای حضورش در این تیم هم کاری کرد که بیش از پیش نزد آنها و اعضای باشگاه محبوب شود.

به گزارش نشریه اتلتیک بریتانیا؛ آگوئرو که روز گذشته (دوشنبه) به صورت رسمی قراردادی دو ساله با باشگاه بارسلونا بست، قبل از ترک منچسترسیتی به هر یک از کارمندان باشگاه منچسترسیتی که در تیم اصلی این باشگاه فعالیت داشتند، یک ساعت مچی از برند‌های گران‌قیمت هوبلو (هابلوت) و تگ‌هویر هدیه داد که همراه آنها پیامی با این مضمون بود: «متشکرم! آگوئرو».

 جالب اینکه دست و دلبازی ستاره 32 ساله آرژانتینی به اینجا محدود نشد و او خودروی شخصی خودش را هم با قید قرعه به یکی از کارکنان باشگاه داد.

در مجموع 60 تن از اعضای باشگاه از آگوئرو هدایایی گرفتند که حداقل یک هزار و 100 یورو و حداکثر یک هزار و 800 یورو ارزش داشتند و شامل مدل‌های معروف برند تگ هویر از جمله فرمول یک می‌شد.

خودروی شخصی آگوئرو هم که به یکی از کارکنان بخش تدارکات باشگاه رسید، یک دستگاه رنج‌روور مدل ایووک بود که او ترجیح داد به جای بردنش به بارسلونا آن را هدیه دهد.

سرخیو آگوئرو سال 2011 از تیم اتلتیکومادرید به منچسترسیتی پیوست و با این تیم همه افتخارات داخلی به علاوه نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را کسب کرد و به بهترین گلزن تاریخ آبی‌های شهر منچستر هم تبدیل شد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *