در خط دفاعی ضعف‌هایی داریم/ تیم ملی برای عراق خط و نشان کشید

در خط دفاعی ضعف‌هایی داریم/ تیم ملی برای عراق خط و نشان کشید

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال کشورمان در دومین دیدار از چهارگانه خود در بحرین موفق شد با نتیجه‌ای قاطع به یک پیروزی دلچسب مقابل میزبان گروه سوم دست یابد تا امیدواری به صعود ملی پوشان کشورمان از مرحله گروهی افزایش یابد.

در رابطه با این دیدار احمد کعبیان پور پیشکسوت و کارشناس فوتبال به خبرنگار مهر گفت: قبل از هر نقدی باید این پیروزی دلچسب را تبریک گفت. پیروزی همیشه خوشایند است، به خصوص اگر برای تیم ملی اتفاق بیفتد و به ویژه اگر این پیروزی مقابل بحرین آن هم در خاک خودش باشد. لذا فارغ از هر نقد و تحلیلی، این پیروزی با ارزش را به ملت خوب کشورم تبریک می‌گویم.

کارشناس فوتبال بیان داشت: وقتی تیمی با نتیجه ۳ بر صفر برنده می‌شود، یعنی یک پیروزی قاطع و بدون حرف و حدیث به دست آورده است و این نتیجه ستودنی است. اما اگر بخواهیم بازی را به لحاظ فنی نقد کنیم، باید گفت همان‌قدر که تیم رو به جلوی ما خوب است و کمتر تیمی در آسیا توان مقابله با آن را دارد، در انتهای زمین مشکلاتی به چشم می‌خورد.

مدافع سابق فوتبال ایران تصریح کرد: بیرانوند در اوج آمادگی قرار ندارد و در قلب خط دفاع هم قدری خلا سرعت به چشم می‌خورد. اما مهم‌ترین نقطه ضعف در دفاع‌های کناری به چشم می‌خورد. این است که صادق محرمی و میلاد محمدی از آمادگی کامل دور هستند و حتی اسکوچیچ ناچار شد در پست دفاع چپ از بازیکنان غیر تخصصی استفاده کند و بعید نیست این اتفاق برای دفاع راست هم بیفتد.

کعبیان پور در ادامه خاطر نشان ساخت: تیم ملی ایران با این بازی و این نتیجه خط و نشانی هم برای عراق کشید. این پیروزی مثل تیغی بود که دو لبه داشت و هر دو لبه هم برای ایران برید. یک لبه آن بحرین را از سر راه برداشت و یک لبه آن هم عراق را به لحاظ روحی به هم ریخت.

مربی فوتبال گفت: افسوس زمان ویلموتس را می‌خوریم که به چه راحتی امتیازاتی را از دست دادیم که امروز برای جبران آن باید مرارت بکشیم. تیم ملی ما ناچار است نتایج ضعیف دوران ویلموتس را هم جبران کند.

وی تاکید کرد: ملی پوشان ما باید بدانند هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده و ما برای صعود از این گروه دو فینال دیگر هم پیش رو داریم که باید با فراموش کردن پیروزی برابر بحرین، با تدارک کامل در این دو بازی هم به میدان برویم.

در خط دفاعی ضعف‌هایی داریم/ تیم ملی برای عراق خط و نشان کشید

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *