درسی که هنگ‌کنگ به ملی‌پوشان داد/ مجازات «ژاپن» دوباره تکرار شد!

درسی که هنگ‌کنگ به ملی‌پوشان داد/ مجازات «ژاپن» دوباره تکرار شد!

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران که چهار دیدار حساس در مرحله انتخابی جام جهانی را در پیش داشت و برای صعود به مرحله بعد باید هر چهار بازی را با برد پشت سر می گذاشت، پنجشنبه شب نخستین ماموریت خود را به درستی انجام داد و سه امتیاز را از هنگ کنگ گرفت.

هر چند ملی پوشان ایران در این دیدار سرحال و قبراق نبودند و مقابل دفاع اتوبوسی حریف به سختی دروازه را باز کردند اما در دقایق پایانی این دیدار یک اتفاق تاریخی رخ داد و دروازه علیرضا بیرانوند باز شد!

در این صحنه ملی پوشان ایران حریف را آنقدر دست کم گرفتند که بازیکن هنگ کنگ روی سر مدافعان باتجربه ایران سر زد و بیرانوند هم که تصور این صحنه را نمی کرد نتوانست مانع از باز شدن دروازه اش شود.

با این کم توجهی و ساده انگاشتن حریف تیم ملی نخستین گل خود از حریف شرق آسیایی را در دیدارهای رسمی دریافت کرد. اتفاقی که حتی خود هنگ کنگی ها هم تصورش را نداشتند.

این گل درس بزرگی برای ملی پوشان ایران بود. البته که بعید است آنها دیگر این اشتباهات را تکرار نکنند چرا که در جام ملت های آسیا برابر ژاپن هم این اشتباه به نوع دیگری رخ داد و منجر به گل خوردن تیم ملی شد. با این حال بازهم اینجا به نوعی دیگر این اشتباه و کم توجهی به اتفاقات داخل زمین تکرار شد و ایران یک گل تاریخی دریافت کرد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *