دردسر جدید فولاد/ محکومیت دلاری در پرونده سروش رفیعی

دردسر جدید فولاد/ محکومیت دلاری در پرونده سروش رفیعی

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ باشگاه فولاد خوزستان که اخیراً با پرونده‌های سنگین بازیکنان برزیلی، ژاپنی و البته محمد بلبلی روبه‌رو بوده، با یک پرونده دیگر نیز که مربوط به شکایت سروش رفیعی است،‌ مواجه شده است.

سروش رفیعی برای انتقال یک نیم فصل قرضی به فولاد قراردادی دلاری‌ با مدیران پیشین این باشگاه امضا کرد. او که تنها در چند بازی انگشت شمار برای فولاد به میدان رفت، بعد از اختلاف با مدیران وقت باشگاه اردوی این تیم را ترک کرد و به پرسپولیس پیوست. 

این درحالی است که شکایت این بازیکن برای دریافت معوقات قرارداد و البته خسارت و غرامت از باشگاه فولاد در کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال باز شده بود و به تازگی حکم این پروند صادر شده است.

طبق رای کمیته وضعیت با دفاع باشگاه فولاد، شکایت مبنی بر خسارت و غرامت رفیعی رد شده است. به این ترتیب از شکایت 300 هزار دلاری این بازیکن، باشگاه فولاد خوزستان به پرداخت تنها 75 هزار دلار محکوم شده است. به این ترتیب باشگاه فولاد خوزستان موفق شده با رای صادره از سوی کمیته وضعیت 225 هزار دلار (حدود 5 میلیارد تومان) از اصل شکایت این بازیکن را کاهش بدهد. این درحالی است که اگر طبق اصل مبلغ شکایت رفیعی توسط کمیته وضعیت رای صادر می‌شد، باشگاه فولاد در کنار مشکلاتش با یک بحران جدی روبه‌رو می‌شد. 

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *