درخواست تماشاگران هلندی از آسمان ارسال شد/ حضور خندان هواداران

درخواست تماشاگران هلندی از آسمان ارسال شد/ حضور خندان هواداران

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، شانزدهمین دوره رقابت‌های جام ملت‌های اروپا پس از یک سال تأخیر به دلیل شیوع جهانی کرونا از شب گذشته با برگزاری بازی بین تیم‌های ملی ایتالیا و ترکیه آغاز شد که شاگردان روبرتو مانچینی با سه گل از سد قرمزپوشان ترکیه گذشتند.

* گربه سفیدی که از هشت سال گذشته، پیش بینی‌های دقیقی از نتایج رقابت‌های فوتبالی داشته است ایتالیا را قهرمان یورو ۲۰۲۰ معرفی کرد.

* رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ پس از تزریق گسترده واکسن کرونا در بسیاری از کشورهای محل برگزاری بازی‌ها با حضور محدود تماشاگران برگزار می‌شود. اتفاقی که باعث بازگشت طرفداران فوتبال به استادیوم‌ها برای بازی‌های ملی در قاره سبز شده است.

درخواست تماشاگران هلندی از آسمان ارسال شد/ حضور خندان هواداران

*هواداران فوتبال در حالی برای تماشای بازی ایتالیا – ترکیه و سوئیس – ولز به ورزشگاه رفتند که دیگر خبری از زدن ماسک روی صورت‌هایشان نیست.

* طرفداران تیم ملی هلند با به پرواز دراوردن یک هواپیمای کوچک شخصی، بنری را در آسمان به اهتزار درآوردند که روی آن نوشته شده بود:« فرانک لطفاً ۳-۳-۴ بازی کن»! آنها از فرانک دی بوئر سرمربی تیم ملی این کشور خواسته اند تا برای رقابت‌های یورو ۲۰ ۲۰ از این ترکیب استفاده کند.

* الساندرو فلورنزی، مدافع تیم ملی ایتالیا در دیدار با ترکیه به دلیل مصدومیت دیدار مقابل سوئیس را از دست داد.

* اتحادیه فوتبال انگلیس قبل از شروع بازی‌های تیم ملی این کشور قرارداد گرت ساوت گیت سرمربی این تیم را تا پایان جام جهانی ۲۰۲۲ قطر قطعی کرد.

* اتحادیه فوتبال اروپا با حفظ شعارهای روی پیراهن تیم ملی اوکراین در یورو موافقت کرد. این در حالی است که مسئولان یوفا به دلیل طرح جدید پیراهن تیم ملی اوکراین که در آن علاوه بر درج شعارهای ملی‌گرایانه، خطوط نقشه منطقه جدا شده کریمه قرار داشت خواهان حذف این طرح‌ها شد اما اصرار مسئولان اوکراینی با موافقت یوفا برای حفظ این شعارها و نقشه برجسته شده همراه بود.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *