داور بازی ایران - ازبکستان متزلزل بود/ چند کارت زرد بی مورد بود

داور بازی ایران – ازبکستان متزلزل بود/ چند کارت زرد بی مورد بود

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد فنایی در خصوص داوری بازی شب گذشته تیم ملی فوتبال ایران و عراق گفت: یک پیروزی اینچنین را نباید خیلی بزرگ کنیم چرا که لیاقت کشور و فوتبال ایران بیشتر می باشد.

وی در مورد قضاوت داور ازبکستانی این دیدار نیز گفت: «ایلگیز تانتاشف» ۳۷ ساله که برای این بازی حساس انتخاب شده بود خیلی با ایرماتوف فاصله داشت و بسیار متزلزل قضاوت کرد. در محوطه های جریمه هم خیلی اتفاق خاصی رخ نداد و یک یا دو اخطار هم بازیکنان ما بی جهت گرفتند و توپ های محوطه جریمه هم نمی توانست خطای هَند باشد. خطا بر روی مهدی طارمی خیلی مشهود نبود که بتوانیم آن را خطا محسوب کنیم. داور طوری قضاوت می کرد که بتواند تعادل را ایجاد نماید به گونه ای که یک کارت به تیم ما و یک کارت به تیم حریف میداد.

این کارشناس داوری که با رادیو ورزش گفتگو می کرد افزود: بازیکنان باید دقت کنند چه بسا مراحل و بازی های بعدی برای تیم ما به تناسب سخت تر و حساس تر می باشد. فکر نمی کنم این کارت های زرد در بازی های بعدی باقی بماند.

پیشکسوت داوری ضمن تبریک به مردم و جامعه ورزشی کشور در پایان عنوان کرد: اگر عراق در این بازی با خشونت و حاشیه بازی می کرد، به مشکل برمی‌خوردیم چون ما هم تیم و مهره های قوی ای داریم و بازیکنان قیمت بسیار بالایی پیدا کردند و در تیم های اروپایی حرف برای گفتن دارند و کادر فنی تیم هم خیلی بی حاشیه و ساکت است و امیدوام تیم ملی در مراحل بعد هم با همین ثبات و صلابت پیش رود.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *