دالیچ: حریف مطلوب برای مرحله بعد؟ فقط حمایت هواداران‌مان را می‌خواهم

دالیچ: حریف مطلوب برای مرحله بعد؟ فقط حمایت هواداران‌مان را می‌خواهم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، زلاتکو دالیچ با برد 3 بر یک کرواسی مقابل اسکاتلند در دور آخر بازی‌های گروه D یورو 2020 و صعود به عنوان تیم دوم به مرحله یک هشتم نهایی نفس راحتی کشید. او در صورت ناکامی تیمش در این بازی، لقب ناکام‌ترین سرمربی تاریخ کرواسی در ادوار مختلف یورو را به خود اختصاص می‌داد اما پیروزی آسان شاگردانش در خانه حریف نگذاشت این اتفاق رخ دهد.

سرمربی نایب قهرمان جام جهانی 2018 پس از این بازی گفت: اول از همه به بازیکنانم به خاطر بازی فوق‌العاده‌شان و صعود  به مرحله یک هشتم نهایی تبریک می‌گویم. کسب این برد برای من و همه اعضای تیم‌مان دغدغه بسیار بزرگی بود اما توانستیم آرامش‌شان را حفظ کنیم و در نهایت به مرحله بعدی رسیدیم. از همه آنهایی که ما را باور داشتند و حمایت کردند تشکر می‌کنم و به آنها می‌گویم که شما باعث قوت قلب ما هستید و ما هم می‌خواهیم مایه افتخار‌تان باشیم.

کروات‌ها نیمه اول را با وجود پیش افتادن از حریف مساوی به پایان رساندند اما در نیمه دوم کاملاً بر توپ و میدان مسلط شدند و با زدن دو گل دیگر به آسانی پیروز شدند. دالیچ درباره اینکه بین دو نیمه چه چیزی به بازیکنانش گفت که بازی آنها متحول شد، گفت: من فقط به آنها گفتم که ریتم بازی‌شان را حفظ کنند. به خاطر گلی که دریافت کردیم کمی دچار مشکل شده بودیم و ممکن بود حریف را در موقعیتی قرار دهیم که می‌توانست از روی اشتباهات کوچک ما به گل برسد. با این حال ما خونسردی‌مان را حفظ کردیم و با زدن گل‌های بعدی قدرت‌مان را نشان دادیم.

حریف بعدی کرواسی هنوز مشخص نیست اما این تیم باید به مصاف تیم دوم گروه E برود که یکی از تیم‌های اسپانیا، اسلواکی، لهستان یا سوئد خواهد بود.

دالیچ درباره حریف مطلوب برای شاگردانش در دور بعدی رقابت‌ها هم گفت: تنها چیزی که ما می‌خواهیم حمایت هواداران‌مان است. من فقط می‌خواهم که آنها ما را تنها نگذارند.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *