دالیچ: تساوی، نتیجه‌ای عادلانه برای مصاف ما و چک بود

دالیچ: تساوی، نتیجه‌ای عادلانه برای مصاف ما و چک بود

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، زلاتکو دالیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی پس از تساوی یک – یک امشب (جمعه) تیمش مقابل کرواسی در دور دوم بازی‌های گروه B اعتراف کرد که نتیجه‌ای عادلانه برای بازی رقم خورده است.

سرمربی نایب قهرمان جام جهانی 2018 روسیه گفت: در مجموع فکر می‌کنم که هر دو تیم استحقاق کسب یک امتیاز را داشتند. ما بازی را بد شروع کردیم. سرعت حرکت‌مان آهسته بود و بی‌جهت سعی در تحت فشار گذاشتن حریف داشتیم در حالی که تیم‌مان یکپارچه نبود. با این وجود، بعد از گل‌مان بهتر بازی کردیم.

تساوی کروات‌ها کار آنها را با تنها یک امتیاز برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی سخت کرد. با این جود دالیچ از صعود ناامید نیست.

وی افزود: هنوز همه چیز در دستان خود ماست. بازیکنان ما باید تجدیدقوا کنند و انرژی‌‌ به دست آوردند، چون در حال حاضر مشخص است که آنها در این زمینه مشکل دارند. بعد از آغاز نیمه دوم بازی ما بهتر شد، اما این برای بردن بازی کافی نبود. در دور آخر برابر اسکاتلند بازی سختی خواهیم داشت، اما یورو همین است و همه بازی‌هایش سخت. با این حال حال هنوز این خود ماییم که می‌توانستیم سرنوشت‌مان را رقم بزنیم و در بازی آخر باید تلاش کنیم تیم برتر میدان باشیم و آن را ببریم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *