خورشیدی: ملی‌پوشان انگیزه بالایی دارند و به کارشکنی بحرینی‌ها فکر هم نمی‌کنند/ فقط ۳ امتیاز را می‌خواهیم

خورشیدی: ملی‌پوشان انگیزه بالایی دارند و به کارشکنی بحرینی‌ها فکر هم نمی‌کنند/ فقط ۳ امتیاز را می‌خواهیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

مجتبی خورشیدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت تیم ملی ایران پیش از دیدار با بحرین در مقدماتی جام جهانی اظهار داشت: همه چیز در شرایط ایده‌آل است. ما بعد از بازی با هنگ‌کنگ ریکاوری داشتیم و امروز صبح نیز در سالن بدنسازی هتل تمرین ریکاوری کردیم و بعد از ظهر و فردا نیز یک جلسه تمرینی خواهیم داشت و ان‌شاءالله روز دوشنبه در ورزشگاه اصلی منامه به مصاف بحرین می‌رویم.

وی اشاره کرد: جای خوشحالی دارد که این ورزشگاه حداقل از لحاظ زمین و امکاناتی وضعیت خیلی بهتری نسبت به ورزشگاه بازی قبلی‌مان داشته است. این ورزشگاه را سال 2012 بازسازی کرده بودند اما من فکر می‌کنم باز هم نیاز به بازسازی داشته باشد. به هر حال مقابل بحرین در زمین و البته شرایط آب و هوایی بهتر بازی خواهیم کرد. بازی قبلی ساعت 17:30 و هوا خیلی گرم بود اما این بازی در ساعت 19:30 برگزار می‌شود و شرایط بهتری را برای ما به همراه خواهد داشت.

سرپرست تیم ملی فوتبال با بیان اینکه بازیکنان از انگیزه بالایی برای شکست دادن بحرین برخوردار‌ند، درباره کارشکنی بحرینی‌ها با تغییر ساعت و ورزشگاه بازی‌های ایران، یادآور شد: اصلا به این مسائل فکر نمی‌کنیم و فقط روی بازی‌ها تمرکز داریم. ان‌شاءالله بعد از بازی‌ها صحبت‌هایی را در این باره خواهیم کرد اما الان اصلا به این موضوعات نه فکر می‌کنیم و نه بدان می‌پردازیم. فقط و فقط به بازی با بحرین فکر می‌کنیم و اینکه بتوانیم 3 امتیاز این بازی را از آن خود کنیم. دغدغه‌های هواداران را درک می‌کنیم اما اجازه بدهید بعد از بازی‌ها صحبت کنیم.

خورشیدی گفت: الان هیچ گله و شکایتی نداریم و نمی‌خواهیم ذهن‌مان را به این سمت معطوف کنیم. ان‌شاءالله بعد از بازی‌ها درباره آن صحبت می‌کنیم. الان خداراشکر همه چیز خوب است و مشکلی نداریم.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *