خوردن یک گل از هنگ کنگ نگران کننده است/ بحرین حاشیه درست می‌کند

خوردن یک گل از هنگ کنگ نگران کننده است/ بحرین حاشیه درست می‌کند

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران فوتبال ایران در پنجمین دیدار خود در انتخابی جام جهانی پنجشنبه شب برابر هنگ کنگ به برتری ۳ بر یک رسید تا خود را آماده دیدار حساس روز دوشنبه آینده برابر بحرین کند.

پرویز مظلومی در مورد این دیدار گفت: این پیروزی برای فوتبال ایران قابل پیش بینی بود و تیم ملی توانست برابر حریفی که بیشتر به دفاع می کرد به پیروزی دست پیدا کند که سه امتیاز آن ارزش زیادی دارد.

وی در مورد گلی که تیم ملی ایران برابر هنگ کنگ دریافت کرد گفت: وقتی تیمی در طول ۹۰ دقیقه یک موقعیت به دست می آورد و از همان موقعیت به گل می رسد باید نگران خط دفاعی بود. بازیکنان ما آنقدر تیم را دست کم گرفتند که از این تیم گل خوردند.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: این اتفاق اگر در دیدارهای حساس برابر عراق و بحرین تکرار شود آسیب زیادی به تیم ملی ایران خواهد زد. کادر فنی و بازیکنان باید مراقب این موضوع باشند.

مظلومی در مورد دیدار روز دوشنبه برابر بحرین نیز گفت: تیم ملی ایران از هم اکنون باید تمرکزش روی دیدار با بحرین باشد و به دنبال ایجاد مسائل حاشیه ای نباشد. نباید از الان به این فکر کرد که داور چه کسی و چه می شود . بازیکنان و کادر فنی تیم ملی باید تمرکز خودشان را روی بازی با بحرین بگذارند. قطعا این تیم می خواهد برای تیم ملی ایران حاشیه درست کند چون می داند در زمین حریف ما نمی شود.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *